Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, kárt tettem a...

Segítség, kárt tettem a kutyámban?

Figyelt kérdés

Szóval, nyitottam volna ki az ajtót elég nagy lendülettel, ő meg pont az ajtó másik oldalán, nekitámaszkodva feküdt és én nem tudtam, nem láttam :SSS

Jó nagy lendülettel kinyitottam az ajtót, hallottam hogy irtó gyorsan felpattant ahonnan feküdt de akkoris nagyon nekivághattam az ajtót:S Rögtön jött csóválni szegénykém, rögtön áttapogattam hogy fáj e valamije, nem látszik rajta semmi meg nem sír, de lehet valami baja??



2013. jún. 8. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja, ne aggódj.

Máskor óvatosabban... :)

2013. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi komoly baja lenne, azt jelezné, hidd el! Legfeljebb az oldala sajog egy kicsit, vagy már az is elmúlt.
2013. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nyugi, a kutyának sokkal nagyobb a fájdalomküszöbe az embereknél.

Ha fájna neki, nyüszítene, bár akkor se lenne szerintem kutya baja. (ha pl. nekimész valaminek, akkor is általában fáj egy kicsit aztán elmúlik)

2013. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nyugi nincs semmi baja..


biztos fájt neki,de szerintem már el is felejtette..


ha baja lenne akkor nyöszögött volna,vagy ha tapigatod akkor felnyöszögne..de ha nem akkor semmi baja nincs...

2013. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól féltem hogy az ajtó alá szorul a lába és úgy... mert hát vékony a lába, és az ajtó alatt befér, és nehogy kitörje vagy összezúzza, vagy ilyesmi... Úgy megijedtem:( meg sajnálom szegényt hogy megijedhetett... meg hát olyan bolond, kevésszer mutatja ha fáj valami, úgy kell kibarkóbázza a doki is ha valami baja van, nem mutatja... Áá mindjárt leszerelem az összes ajtót:((( Ugye senki nem tudott komoly bajt okozni az ajtóval a kutyájának??
2013. jún. 8. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim is általában az ajtó tövébe fekszenek le, jópárszor megütöttem őket véletlenül, de köszönik szépen jól vannak :)


ne aggódj :D

2013. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na ezért van nekünk üvegajtónk
2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincs semmi baja.Az én kutyámat is mindíg éri valami, múltkor odacsuktam a farkát egy ajtóhoz sírt is rendesen szegény.Nyalogatta is egy darabig.Párom véletlen belerúgott mert kistestű és folyton ott sertepertél körülöttünk.Rendszeresen bevágja a fejét a cipősszekrénybe jó nagyot szokott koppanni, de magának csinálja mert nekirohan játék közben.
2013. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vera25 ***** válasza:
Hát igen,a kutusok mindig az ember lába alá jönnek,vagy az ajto ele fekszenek.Szoval nem kell menni mint a tank,elobb nezzel korul.Bocs,a sogornomre emlekeztetsz,az is ugy ment ki az ajton mint egy bolond,a kis kutyam fejet meg jol odaverte.
2013. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!