Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire drágák az agility-k?...

Ennyire drágák az agility-k? O. o Megéri barkácsolni?

Figyelt kérdés
Lesz egy border collie-m én ahogy nézegettem NAGYON drágák az agility akadályok..20 E alatt nem is nagyon van..röhej..vagy mi olyan drága rajtuk hogy ennyiért adják???

2013. jún. 9. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyet akarsz, itt vannak 20 alatt.


[link]


De nézd, kifejezetten divatos. Sokan vagy nem is értenek hozzá, hogy lehetne barkácsolni, vagy nem érnek rá. Esetleg eszükbe sem jut. Viszont nem is nagyon lehet házilag olyat készíteni, ami olyan könnyű és állítható szétszedhető stb. mint amiket venni lehet mondjuk műanyaból.

2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Nem lehet kutyaiskola agility pályájára bérletet venni? Ott azért sokkal több akadály van. Én már több embert is láttam, aki nálunk gyakorolt, gondolom ők is így csinálják.
2013. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
járj rendesen edzőhöz, az jobban megéri.
2013. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz..mi olyan drága ezeken..bakker megcsinálom a 10 000.- ez akadályt 100.-ért ,: ) Hát akkor marad a barkács :DD Van időm pénz annél kevesebb
2013. jún. 15. 13:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy 100Ft-ból
2013. jún. 15. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Az anyag ami olyan drága, a fa és a fém - ezeket Neked is meg kell venned... De egy border collieval nem sokra mész majd otthon egyedül, edző nélkül. Az agilitynek ugyanis nem az a lényege h a kutya vajon átugorja e az akadályt vagy sem....egy csomó dolgot nem tudsz, így csak elrontani lehet. Ezért kár beleinvesztálni egy foruintot is, akkor inkább tegyél két székre egy partvist aztán hajrá. Vagy járj normális helyre, edzőhöz aki ért is hozzá.
2013. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fannybaba8 ***** válasza:
Az oké hogy neked drága...de ha otthon készíted nem biztos hogy túl biztonságos! Én személy szerint nem szeretem a "home made" akadályokat sajnos halottam már róla pár dolgot! Ha bordered van akkor szerintem igen is járj vele edzésre!! Neki nem lesz elég az otthoni hippi-hoppi
2013. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!