Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát ajánlanátok...

Orsy Nóra kérdése:

Melyik kutyafajtát ajánlanátok Agility-re?

Figyelt kérdés
Nem régiben elmentem egy Agility-versenyre. Úgy döntöttem, beiratkozom egy kutyasuliba, ahol Agility-zni taníthatom a kutyusaimat, persze előtte nagyon keményen alap engedelmességet, meg ugye jót tenne nekik egy kis társaság, de ez már mellékes.. Komolyan szeretnék foglalkozni ezzel a versenyággal, ezért a továbbiakban szeretnék majd egy olyan kutyust, aki kifejezetten erre van kitenyésztve. Nem azt mondom, hogy az én kutyáim nem jók erre, mert nagyon is megfelelőek, látok bennük lehetőséget, hogy velük is csináljam. Csak szeretném tudni, ti mely fajtákat ajánlanátok :)

2013. máj. 27. 15:20
 1/6 anonim válasza:
Border collie-k biztosan jók erre a célra (is).
2013. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ácsiiii, előbb kezdj el agilityzni, tanulj, tanulj, tanulj, járj versenyekre, magyarra-külföldire egyaránt és utána magad is el tudod majd dönteni, h melyik kutya illik hozzá, azok közül akik jók agilityre is.

Ez nem úgy működik, h "gyere cipó hammm bekaplak"

2013. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mindenképpen a Border Collie-t ajánlanám!!

Én is versenyzek eggyel most és az eredményi is jók!

Próbáld Meg szívből ajánlom, nem olcsó kutya(20-50 ezer)de nagyon megéri!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olcsó, 20-50 ezer? Hát a szaporítóknál valóban annyi. Aztán majd visszavizeted az állatorvosnak a többszörösét, mintha normális tenyésztőnél vetted volna.
2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fannybaba8 ***** válasza:
Mivaan? 20-50 ezer? Jesszus honnan vetted te azt a kutyát? Egy Border legalább 100ezer egy jó tenyészetből! Amúgy igen én is BC-t ajánlok pörgős kutya aki szeret dolgozni!
2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SZaporitotol nagyon olcso ezert jo is.
2013. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!