Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem szobatisztara...

Hogyan neveljem szobatisztara a kutyamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy 4 honapos goldenem. Eleg hamar szobatiszta lett, neha meg-meg tortenik h bepisil napkozbe, de ritkan max 1x 1 heten, de ejjel nem birja ki. Este 10 korul elvesszuk elole a vizet, 11kor meg utoljara kikuldjuk (bar nem mindig vegzi el a dolgat), es kb reggel 7-ig kene kibirnia. Ha bepiszkit mindig az ajto ele piszkit, szoval a "joszandek" megvan benne, h kimenjen, csak nem tud. Meg tul kicsi h ennyi idot kibirjon? MIt javasoltok? Legyszi a pelenkas otleteket meg a hasonlokat mellozetek, mert nem szeretnek belole macskat nevelni.
2013. jún. 10. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nekem a kölyökkutyáim mindig 8-10 hónapos korukig boxban alszanak éjjel és amikor nem vagyok itthon - 3-4 hónaposan mindegyik szobatiszta volt.
2013. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!