Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutyát...

Mennyibe kerül egy kutyát tkztatni?

Figyelt kérdés
Nekem a tenyésztő akitől a tks rotimat vettem azt mondta hogy 1 kutyàra 20 körül van . Ez igaz?
2013. jún. 10. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom!Egy tk.minden papírral együtt kb.5000ft körül van,vagy ha több akkor sem 20.000.és a tenyésztők ezt az árat eleve bele kalkulálják a kiskutyák eladási árába.:)
2013. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most felhivtam még1 tenyésző ismerősöm és kiröhögöt azt mondta hogy hogy egy utlevél is drágàbb mint 5k. Most nem tudom...
2013. jún. 10. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Az útlevél 6ezer. A tk jelenleg 5500 Ft. Itt van az ár (származási lap néven keresd)

[link]

2013. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs külön törzskönyv ár. A törzskönyves kiskutya árában benne van , hogy a szülőket felnevelték, kiállításom bemutatták, tenyészszemlézték, a kötelező szűréseket megcsinálták, ahol kell, munkavizsgát is csináltak, és mindemellet garanciát vállalnak arra, hogy egy fajtájának megfelelő, lehetőleg egészséges kiskutyát ad a tenyésztő a vevőnek.
2013. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hazudott a "tenyésztő". Egy kiskutya törzskövének kiállitása 5500 ft-ba kerül, és ebben a chip is benne van
2013. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És végül kiváltotta a kutyádnak a törzskönyvet? ...
2013. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze ki már úgy is adja őket ... csak rákérdeztem mert érdekelt de nem értem lehet én értettem félre valamit meg most is meg kérdeztem egy másikat akor lehet hogy abba a 20k ban benne van a szűrés stb.. nem csak a tk ..
2013. jún. 10. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyiért veszed/vetted a kutyát?
2013. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maga a törzskönyv megszerzése kerül, amibe kerül. Egy valóban tenyésztő nem kezdi el számolgatni a kiskutya vételáránál, hogy idáig a kutya ára, innentől a papír ára van.Akik 20 ezreket emlegetnek, mint a tk ára, azok messze vannak a tenyésztőtől.
2013. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tk valòban 5500 de ha saját kannal fedeztet akkor is van fed. Jegy +alombejelentõ. Jelen pillanatban Magyarorszagon sajnos nem lehet törzskönyveztetni elõre láthatóan június 17-ig.
2013. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!