Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy amstaff jellegű...

Befogadtam egy amstaff jellegű kutyust az utcáról. Jobban mondva az autópályáról?!

Figyelt kérdés
6-8hónaposra tippelném..nagyon nagyon vékony,borda gerinc,csípőcsont látszódik.milyen tápot ajánlanátok,hogy rövid időn belül elérje az egészséges súlyt? (picit ducibb is lehet :)) )

2013. jún. 13. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom ajánlani DE CSAKIS miután össze szedte magát!!!

Mert ez a táp erős, és most tényleg csak kárt tenne benne.

[link]


Sport tápot meg ilyen hülyeségeket felejtsd el.



Kezdetnek én is rizset meg kevés husit javaslom aztán ha már megszokta meg kicsit összeszedte magát akkor valami gyengébb tápot érdemes venni pl dogchow ami még jó is.


Ezután válthatsz brit-premiumra ~7-8 ezer forint a 15 kg ez már jó lesz neki, vagy ha úgy gondolod hogy belefér akkor ~13 ezer forintért van 13,6kg-os totw amit fentebb belinkeltem.

De óvatosan válts majd tápot ha váltani akarsz én ~3-om hétig húztam és egyre többet adtam a totw-ból, szerencsére bírja (igaz nem csak tápot kap hanem főt kaját is) de sok kutya nem bírja, ezért ajánlott előbb kisebb kiszerelést venni és megnézni hogy hogy viseli (hasmenés hányás jelentkezik-e), de ez minden tápra igaz.

A Brit Care ~ ugyanez az ár kategória valamivel olcsóbb de csak 12kg-os csomagolásban adják, így ~tényleg ugyanaz, viszont nekem a totw valamiért szimpatikusabb.


A lényeg mégegyszer NE AKARD HÍRTELEN TÚL ETETNI, kapjon napi 3-4* kis adagokat!!! 1-2 hétig jó lenne ha csak riszes husit kapna (legyen 1 hét) aztán akár mehet végülis a Brit Premium is neki kár lenne sokkolni a sok táp váltással, ha meg összeszedte rendesen magát (2-3-4 hónap akkor ha úgy látod hogy a kutyának kevés a premium válthatsz)


De ez szigorúan csak az én véleményem

2013. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!