Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákat ellopják?

A kutyákat ellopják?

Figyelt kérdés
Lehet most valami hülyeséget kérdezek, de mostanában hogy egyre jobban megy a sétálás Filippel, felmerült a gondolat hogy jöhetne velem, ha mondjuk a kislányomért megyek az oviba vagy ha csak kiszaladok a boltba. Viszont félek kint hagyni kikötve az oszlophoz, mert attól félek valaki elviszi. Mivel nagyon jámbor, szerintem simán elmenne bárkivel. Van alapja a félelmemnek vagy hülyeség?
2013. jún. 13. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tőlünk jópár éve egy 2,5 hónapos boxert loptak el az udvarunkból! :/
2013. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamelyík nap a párom a lottózóba ment a kutyánkal, boxer 1 éves. Nagyon jólnevelt barátságos, bennem is rögtön ez merűlt fel. Mondtam neki nehogy szem elől tévesze mert esetleg ellopják. Szerintem nem paranoia, csak jogos aggodalom.
2013. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán ellophatják. Egy ismerősöm a bolt előtt hagyta a kutyáját és lehugyozta egy részeg. Idióta kölykök megdobálják, cukkolják és egy csomó olyan dolog történhet vele amíg te bent vagy, hogy nem is gondolnál rá!
2013. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is kinthagytam a kutyáimat, de már nem merem. Múltkor egy kutya ki volt kötve, és fiatalok cukkolták, na most mi van ha nem csak cukkolják, hanem bele is rúgnak, vagy 'poénból' eleresztik? Ne hagyd kint szerintem.
2013. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kutyát lopnak mostanában, főleg fajtatisztákat (még kertből is). Én nem hagynám közterületen felügyelet nélkül. Arról nem beszélve, h a pakliban az is benne van, h netán egy kóbor kutya megtámadja, ha ki van kötve, még védekezni se tud normálisan szerencsétlen.
2013. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -Evetke- ***** válasza:
100%
Én sem merem kinthagyni. bevinni meg nem lehet. Eddig egyszer fordult elő, hogy rámszóltak a boltból, hogy na vacakoljak, bemehetek kutyástúl, ne is hagyjam sosem kint, mert ellopják (Astoriánál). Jó lenne, ha több ilyen megértő boltos lenne.
2013. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én több mint 5 éve hagyom kint mindenféle helyek előtt Budapesten, és még soha semmi gond nem volt belőle. Jó, mondjuk neki van egy olyan arcberendezése, hogy aki rossz szándékkal közeledik az szerintem nem mer hozzányúlni, akik meg jószándékkal közelednek, azokat nem bánom, hogy közelednek.
2013. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több kutyát lopnak el, még az udvarból sem félnek kiemelni, és nem csak kölyök kutyák tűnnek el. Én sehol nem merem kint hagyni a kutyám, pedig megtehetném, de elég "divatos" fajta. Szerintem mire beérnék a boltba már nem lenne meg :( Biztosan nem mernék kockáztatni.
2013. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az enyém kan, tehát hamar szabad szemmel látható, hogy ennek aztán semmiféle értéke nincs, mert egy felnőtt töketlen kant nem lehet pénzzé tenni.
2013. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen,van rá esély sajnos.

Kis faluban lakom,mindenki ismer mindenkit legalább látásból,de még itt sem hagyom kint őket bolt előtt.

Utoljára pesti koromban a legendás tömeggyilkos hajlamú foxikeverékemet hagytam bolt előtt.Ki sem volt kötve.El nem ment,semmi baj nem volt vele,míg nem nyúltak hozzá.Na akkor robbant a bomba,harapott,mint a vesztés.

Először kitért a próbálkozó elől,majd ha nem hagyták békén,jött a hirig.

Ő volt az utolsó kutyám,akit bolt előtt mertem hagyni.

2013. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!