Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom hányós az autóban....

Kutyusom hányós az autóban. Tanács?

Figyelt kérdés

Szegénykém imádna autózni, de kb 15 perc autózás után hány. Adnátok tippeket, hogy mivel tudnám kiküszöbölni ezt?

Gondoltam rá, hogy autózás előtt kapna B6-ot, hátha az jó lenne...csak nem tudom ez mennyire jó ötlet.

Nemsokára megyünk nyaralni, ahová őt is visszük, kb két órás az út és nem szeretném szegénykémet "kínozni".


2013. jún. 13. 14:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2013. jún. 13. 15:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Hol utazik most a kutya? Mert pl hátsó ülésen nem túl praktikus, mert ott nem egyenletes a talaj. Ha tehetitek utaztassátok az anyósülés lábánál vagy egyterű kocsi esetén a csomagtartóban, ott lehet nem fog hányni.
2013. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hátsó ülésen utazik. Az anyós ülés előtt nem tudjuk utaztatni, túl nagy már ahhoz :)
2013. jún. 13. 16:16
 14/16 anonim ***** válasza:
Na akkor itt a gond, nem jó nekik a hátsó ülés, ott nagyon sok kutya hány.
2013. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
sajnos máshol nem tudjuk utaztatni csak ott
2013. jún. 13. 16:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is hányós kutyám van. Mi úgy utazunk, hogy én a hátsó ülésem a kutyával, az az ölembe, és fogom az oldalát. Így érzem, hogy mikor kezdődnek a gyomor összehúzódások, akkor szólok, kocsiból kiugrás, hányás, pár csepp pisi, pici séta és mehetünk tovább. Nem kap ennivalót, csak este, mikor már hazaértünk - de akkor is hány gyomorsavat. Nagyon változó, mert van amikor indulás után 5 perccel, van amikor 1-2 órát is elvan gond nélkül.
2013. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!