Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6hònapos amstaff...

6hònapos amstaff kutyámnak royal canin maxi junior tápot vettem, a tàpon feltüntetett 460g napi adagot kicsit soknak tartom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen áron vannak sokkal jobb tápok is.A RC-nek csak a neve nagy.


Ebben az árfekvésben Acana,Taste Of The Wild vagy Orijen.Az utóbbi picit drágább,de magasan a legjobb...


Ha olcsóbban akarod kihozni,akkor Brit,de még az is jobb a Royal Caninnál,és sokkal olcsóbb.Brit Care az meg a Britnél jobb,a Royalnál is,de olcsóbb,mint a Royal.


Én a helyedben elfelejteném azt a tápot.


(Pont emiatt kell ennyit adni belőle,mert nincs tápértéke de k*rva sok pénzt elkérnek érte!!)

2013. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg ennyit kel adni belőlle. Gondolom jót akartál és ezért vettél rc de ez nem egy jó táp, csak drága tele van kukoricáva. Én brittel etetek és fele ennyi kell, az egy éves boxeremnek. Szerintem keress másik tápot he ez elfogyott.
2013. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de azért arra figyelj, hogy majd fokozatosan állj át a másik tápra.
2013. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nah azért túlzásokba ne essünk.. az RC nem rossz táp csak árérték arányban nem a legjobb.


Az acana is drágább az orijen meg jóval drágább nem kicsivel :D amig 15kilós rct lehet szerezni 13ezer körül, addig orijen 12,5kilója 20rugó.. A taste of the wild-al az a baj, hogy nincs kölyök kutyának való.


Sok mindent kipróbáltam a kutyámmal annó. Tápból ami e legjobban bevált az a Brit care puppy lamb and rice. Az ára nagyon jó. Minőségben meg picit jobb mint az RC.

2013. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a totwnak is van kölyök tápja csak valamiért nem hoznak errefelé, amit én spec nem értek...

[link]

2013. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igaz én is tudok róla. Csak nincs forgalmazva itthon sehol. Arra gondoltam hogy egyszerűbb a nincset leírni :D
2013. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!