Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú távon ártalmas a...

Hosszú távon ártalmas a Furminátor vagy sem?

Figyelt kérdés

Olvastam, valaki panaszkodott, hogy tönkre tette a kutyája szőrét?

Van igazság ebben?


2013. jún. 14. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Huskyra pont nagyon nem jó, légyszi Little red kérdezz már meg egy nevesebb tenyésztőt mielőtt tanácsokat osztogatsz csak úgy találomra. De nyugodtan tegyétek tönkre a szőrét a kutyának, nem az én dolgom. Csak segiteni akar az ember.

Kérdező, még az egyik legnevesebb husky kennel tulajdonosa is leirta, hogy nem szabad használni huskyra károsodást okoz náluk...

2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is pont azt tanácsolom, h kérdezz meg egy nevesebb tenyésztőt. Igen ,a legtöbb a mai napig fűrészlapot használ, aminek a normális módon kiadott változta a furmi.
2013. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy te jobban tudod azoknál, akik huskyt tartanak meg tenyésztenek... Hány huskyt is tartasz otthon?

Én már nem állok le vitázni ezen, mindenki úgy rontja el a kutya szőrét, ahogy csak akarja.:D Az enyémeknek tökéletes a bundájuk furminator nélkül, és tudom, hogy nem is fog tönkremenni, annyi pénzem meg azért nincs, hogy hülyeségekre adjak tizezreket, ami aztán még lehet kárt is fog okozni.

2013. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!