Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tesóm megölheti a kutyánkat?

A tesóm megölheti a kutyánkat?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtunk egy nagy testű keverék kutyát, és a tesóm eljárkál vele sétálni, csak hogy a kóborkutyákra uszítja és a saját kutyánk véresen is jött már haza. A szüleimnek van pont elég bajuk, tesómmal pedig nem lehet beszélni és különben is idősebb is meg erősebb is. Arra gondoltam hogy hátha meg lehetne valahogy tanítani hogy ne menjen el a tesómmal, egyébként tesómmal már 1 éve nem vagyunk beszélő viszonyba nem lehet vele beszélni. Tanácsokat kérnék hogy hogyan vegyem rá a kutyánkat hogy ne menjen el a tesómmal. Itélkezni nincs jogotok, ha azt teszitek megjutalmazlak titeket egy piros kézzel. Tanácsra van szükségem nem pedig arra hogy még ti is dobálózzatok hogy milyenek a családtagjaim blablabla. Szóval mindenki a saját háza tájékán sepregessen.
2013. jún. 14. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez szerintem kimeríti az állatkínzás fogalmát. A gond az, hogy ha fel is jelented, jó eséllyel viszik a kutyust, de valszeg ez is jobb lenne neki is mint amit a tesód csinál. Sajnálom, de szerintem ilyen családba nem való kutya.
2013. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megmondtam hogy milyen válaszokat várok!
2013. jún. 14. 22:23
 3/22 acelsziv ***** válasza:
82%
Nem a kutyát kell nevelni, hanem a véglény tesódat. Amit csinál azt a törvény 1 év letöltendővel jutalmazza. Fenyegesd meg, hogy feljelented.
2013. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 papa777 ***** válasza:
77%

Szia. Az a probléme, hogy azt hogy pont velene menjen el azt nem lehet neki megtanítani, max azt, hogy elviszed egy kutayiskolába, és azt taníttatod meg, hogy csak VELED menjen el. És a kutyában is ki kell alalkulnia egy félelemérzetnek amikor a tesóddal sétál, bár szerintem ha tényleg ő lenne a hunyó, a kutya nem szívesen menne el vele. Azt ajánlom, csak te foglalkozz a kutyaával, és te sétáltasd, vidd emberek közé, kutyák közé, mond meg a tesódnak, hogy szeretnél csak te foglalkozni a kutyával. Elvégre a kutya egy embert választ ki falkaverézként.

Sok sikert!

2013. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Uszítsd rá a kutyád a tesódra. ;)
2013. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák általában a családot tekintik falkának, akikkel együtt élnek. Ezért nem fogod tudni kizárni a tesódat ebből. Tanácsolni max azt tudom, hogy vedd videóra az egyik ilyen esetet és jelentsd fel állatkínzásért. De ekkor meg jó eséllyel elveszik tőletek a kutyát. Meg a családi kapcsolatoknak se fog jót tenni egy rendőrségi ügy. Szóvsl erősen patthelyzet.
2013. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 papa777 ***** válasza:
100%
Elnézést a helyesírási hibákért, meló után kicsit fáradt vagyok.
2013. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 zsuzsabazsa ***** válasza:
78%

Nem a kutyádat kéne rá venni, hogy ne menjen a tesóddal, hanem a tesódat, hogy ne vigye el a kutyádat.

Ha meg a tesód erősebb akkor gyúrj egy kicsit, hogy te légy az erősebb.

2013. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Egy dolgot tehetsz: keresel a kutyának egy jobb gazdát.
2013. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ki kéne zárnom valahogy erről beszélek, hogy csak velem jöjjön el, de hogyan?
2013. jún. 14. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!