Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová tűntek az Újfundlandik?

Hová tűntek az Újfundlandik?

Figyelt kérdés
Kb 5-10 éve egy darab ilyen fajtájú kutyát nem láttam. Ilyen népszerűtlenek? Vagy csak a divatos fajták minden ritkábbat kiszorítottak?
2009. okt. 10. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az 1.az hogy mostanában az ölebek a divatosak a 2. pedig az hogy nem mindenki tud egy ilyen nagy kutyát megfelelöen eltartani pl.én nem birnám az etetési költségét ezért választottam egy kicsit kissebb kutyát a 3. az hogy legalább örüljünk hogy nem lettek még kölykök szaporitó kezében,és aki ilyen fajtát akar az legalább jó helyről egészséges kutyát tud elhozni.
2009. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazad van erre nem is gondoltam :)
2009. okt. 11. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére ,nem népszerű !!!

így ,maradhat az-ami : kutya a javából !

víz mellett lakóknak javasolt,hiszen vizimentő kutyának lett kitenyésztve.

nem eszik többet,mint más ekkora termetű kutya cc: 80-100 dkg prémium táp / nap .

2009. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ujfundlandi lány kutyusom, ahol lakok ott még egy fiu kutyus van ujfund, de rajtuk kívül én se láttam ... Meg még azon kívül ami most van kislány kutyus, volt előtte még egy kislány, meg az előtt is egy kisfiu ujfundlandi:)
2010. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!