Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szobakutyát ajánlanátok?

Milyen szobakutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok tehát suliba járok!

Mennyibe kerül az ajánlott fajta?

Tenyésztőt is írjatok kérlek!


2013. jún. 15. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Társasági kutyák!

[link]

Itt felsorolja az összes ebbe a csoportba tartozó fajtát, egyikkel sem lőhetsz mellé. Mind nagyon ragaszkodó, simulékony, kedveskedő kutyák, és a közhiedelemmel ellentétben okosak is. Neked a kis hely és az életkorod miatt is ezeket ajánlanám, mert náluk csak "rosszcsontabb", pörgősebb makacsabb kutyák vannak. Egy ilyen kutyust nagy kutyás gyakorlat nélkül is tanítgathatsz.

Szóval szerintem válassz ezek közül fajtát.

2013. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha első kutyád,akkor ajánlanám esetleg a bichonkat.Még nincsenek túltenyésztve,nem nagy a mozgás igényük és többnyire nem allergizál a szőrük.Ide tartozik pl.:Bichon havanese,bolognese stb...

Havanese kennel:Királyerdei Bársony Kennel,Bien Carados Kennel

Bolognese kennel:Mestergomi Kennel,Predatino Kennel.Arra készülj fel,hogy itt nem 50.000 egy kutya.remélem segítettem.:)

2013. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még 5 évig suliba járok utána meg próbálok olyan lakóhelyet találni magamnak az egyetemi időszakra ahová állatokat is lehet vinni.
2013. jún. 15. 22:23
 14/20 anonim ***** válasza:

én is amondó vagyok hogy a menhely lenne a legtutibb megoldás. ott van nagyon sok kistestű tünemény blöki. ráadásul ha lehet felnőtt akkor nem kell vacakolni a szobatisztasággal sem mert azok már biológiailag képesek arra hogy visszatartsák. már kialakult jellemük van, tehát az ott dolgozók bizonyosan tudnak ajánlani neked valót. ráadásul nem kerül annyiba mint a divatos fajták egy valódi tenyésztőnél, így ezen is lehet spórolni és megmentünk két életet vele. javaslom hogy legalább nézz körül menhelyeken.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


neki valami van a pofijával de nagyon édes és csak 6 hónapos.. [link]


szóval van ám választék bőven -csak néhány ez a sok közül-, és nagyon aranyosak a kutyák.

2013. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2013. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Pong milyen egy cukorfalat:)

Amúgy jellemző ezekre a befogadott kutyákra, hogy legalább szobatisztán kerülnek az emberhez...

Kérdező, ha nem tudsz kemény pénzeket kicsengetni (mármint a szüleid), akkor ezerszer jobban jársz a belinkelt kutyusok valamelyikével, akik már szobatiszták, és akikkel eleve előnyből indulsz, mert csak korrigálni kell őket, nem 8 hetes kortól nevelni.

2013. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az első link (mogyi kutya) valami irtó édes. Igaza van a válaszolónak, én is azt a kutyust vinném, de ő is nagyon tetszik:

[link]

2013. jún. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végülis csivava lesz!

:) Erre nem szeretnék olyan kommenteket látni hogy az egy idegbeteg kutya, mert csak akkor lesz az ha nagyon elkényeztetik!

:)

2013. jún. 16. 19:00
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, nevelés kérdése és az hogy vajon szapis kutya lesz e (tehát gyenge idegrendszer, korai elválasztás stb stb) vagy egy rendes tenyésztőtől.
2013. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A csivik aranyosak:) Jó kutyázást!:)
2013. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!