Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szobakutyát ajánlanátok?

Milyen szobakutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami direkt erre a célra van kevésbé hullik a szőre, könnyen tanítható szobatisztaságra, nem tesz tönkre semmit. Milyen kutyával milyen pozitív, illetve negatív élményetek van?
2011. jan. 2. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Bichon Havanese

Pekingi Palotakutya


Én őket ajánlom nagyon okosak, és gyorsan tanulnak. Szőrüket vágni kell vagy kozmetikushoz el vinni!

2011. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Anyukám pár éve talált egy kis pekingit, de nem jelentkezett érte senki, így maradt a kis pocok nála. Nagyon gyorsan megtanulta, hogy nem szabad benn intéznie a dolgát, sosem tett semmit tönkre, tehát belőle kiindulva ideális lakásba :)
2011. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
36%
Palotapincsim van eladó ha érdekel keress meg. Kecskemét 06-20/328-0852
2011. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mások is ajánlották a pekingi palotakutyát. És nektek mi a véleményetek a yorkiról? Vagyishát a biewerről, de szerintem csak a színük, esetleg a méretük különbözik.
2011. jan. 2. 17:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Monjuk a bichonok elég jó szobakutyák. De amúgy olyan kutya nincs, aki magától nem tesz tönkre semmit. Arra nevelni kell. Ki fogsz tudni adni 90-100ezret egy kutya megvásárlására? Ajánlom inkább a közeli menhelyet. Elmondod egy dolgozóknak, milyen kutyát szeretnél, biztosan tudnak neked ajánlani, ők ismerik a kutyákat :)
2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet, hogy az lesz. Mit tudtok, a kutyaovi mennyibe kerül? Bérlettel vagy egyszeri alkalommal milyen árban van? Mennyi időre szól a bérlet?
2011. jan. 2. 17:39
 7/21 Szőke.: ) válasza:

Szerintem yorki:)

Nekem az van,és pár hónap alatt szobatiszta lett, az ilyen alap parancsokat is gyorsan tanulja..Nagyon okos,és háhlás kutya:)

2011. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szőke.: ) válasza:

hálás*

ja és a szőre se hullik:)

2011. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Akiteki ***** válasza:
50%

Szerintem plüsskutya.

Direkt erre van.

A szőre egyáltalán nem hullik.

Alapból szobatiszta.

Semmit nem tesz tönkre.

Ezek nagy része semmilyen más kölyökkutyára nem érvényesek.

2011. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

palota pincsit válassz!

ennél jobb kutyát olcsón nem lehet megkapni!

palota pincsi, bichon -t lehet venni szaporítótó, nagyon egészséges fajták, de azért nagyon meg kell nézni, hogy kitől veszed, meg kell nézni a szülőket, és eléggé valószínű, hogy nem lesz semmi baj

de hozzá kell hogy tegyem, a bichonnal mehetsz kutyakozmetikába elég sűrűn, többet is eszik mint a pekingi, és a pekingi mellett szóljon, hogy te is tudod ápolni a szőrét, nem kell érte fizetned

yorkit meg csak nagyon sok pénzért kaphatsz elfogadható minőségűt és kevésbé agresszív példányt

vagy ajánlom a menhelyeket, rengeteg előre szobatiszta, lenyugodott palotapincsi, vagy palota pincsi keverék van

2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!