Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszhat az üditős kupakkal?

Játszhat az üditős kupakkal?

Figyelt kérdés
Az a nagyobb fajta lapos nesteas kupak, jó elfoglaltság egy kistestűnek? Imádja rágcsálni meg rugdosni, de nem merem sokáig nála hagyni nehogy lenyelje. Le tudja nyelni? Vagy attló is félek hogy elpattan a szájában, kettéharapja és attól sérül meg.

2013. jún. 16. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan játszhat.

Az én kutyám azt élvezi, amikor adok neki egy műanyag üveget, amin rajta van a kupak.

Addig játszik vele, amíg nem sikerül leszedni a kupakot.

Ekkortól sz üveg már nem érdekli. A kupakot pedig elrágja.


Nem sérül meg tőle.


Macskám pedig kupakokkal játszik, azokat cipeli a szobában egyik helyről a másikra, vagy eldobom neki, és fut utána.

Sokkal jobb, mint a labda, mert nem gurul el messze, és könnyen szájba lehet venni.

2013. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is az üveget szoktam odaadni. ő leszedi, megrágcsálja aztán tovább bántalmazza az üveget. :D ha nagyon csócsál egy egy darabot akkor csak odaszólok neki hogy ne edd meg és kiköpi.


szerintem nyugodtan játszhat vele felügyelettel.

2013. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó, eddig azt hittem, csak az én kutyám kedvenc játéka a műanyag flakonokat szétrágni :) Sosem nyelte le a kupakot, szerintem nyugodtan játszhattok vele.
2013. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Az aggodalma nem alaptalan kedves kérdező, én más játékot keresnék a kutyának.
2013. jún. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyémek is játszanak a pet palacckal, de az a biztos, ha sem a kupak, sem a cimke nincs rajta.
2013. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is órákat képes egy műanyag palackkal szórakozni :) A kérdésedre válaszolva: játszhat vele, de mindenképpen csak úgy,hogy közben felügyelve legyen.

Biztos ami biztos :)

2013. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzsi6000 ***** válasza:
Igen le tudja nyelni.Csak a saját felelősségedre add oda neki.Megakadhat a torkán,vagy esetleg kettéharapja és attól meg is sérülhet.Azt ajánlom vegyél neki olyan játékot,ami sípol ha megharapja :) azt biztos nem unja meg.
2013. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!