Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azt meg lehet tanítani egy...

Azt meg lehet tanítani egy nimfának, hogy játszhat valamivel, itt lehet mellettem, de ne akarja letörni?

Figyelt kérdés
Rá szokott repülni a laptopomra, míg dolgozom, és nézi, hogy mit csinálok, néha megsimogatom, beszélek, hozzá. Ez az ideális. Aztán belelendül őfelsége a játékba és le akarja feszegetni a billentyűim, a gombokat felhajtja és a hajam égnek áll. Ha rászólok, vagy lenyomom azt a gombot, amit ő szét akar "barmolni", akkor inkább elrepül. Tudom, hogy ez normális, de még jobb lenne, ha lenne valami technika arra, hogy meg tudjam vele értetni, hogy 'örülök, hogy itt vagy, de a csőrödet fogd vissza'...:)
2012. febr. 29. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd rosszalkodni állítsd az ujjadra és tedd kicsit odébb mindig(ilyenkor ne csinálj vele mást csak tedd odébb és mond neki hogy pl.nem szabad). Így talán megtanulja hogy csak akkor lehet az "érdekes tárgy" közelében ha nem kezdi el szétszedni. Idővel elég lesz annyit mondanod neki hogy nem szabad mert mivel nem akar odébb kerülni befejezi.
2012. febr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnaptól így tréningezünk:) Remélem, sikerül.
2012. febr. 29. 19:35
 3/7 László22 válasza:

Ti most miről beszéltek? :D

egy élő nimfa van nálad? :D

És ezt most komolyan el akarjátok hitetni velünk? :D Ne hülyéskedjetek már ti nem vagytok komplettek kedves kérdező látott már téged pszichológus? Ha nem akkor menj el sürgősen ez nem normális.

2012. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

László 22!

Ajánlom neked ezt a képet és megérted miről is van szó :)

[link]

2012. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
László, amit nem tudsz, az nem fáj..;)
2012. márc. 1. 16:36
 6/7 László22 válasza:

Ja már értem, akkor elnézést kérek, csak ezen az oldalon annyi hülyeséget olvastam már, hogy kajakra arra gondoltam hogy egy fantasy lény nimfára gondoltatok és eszembe se jutott hogy egy madárról van szó :D

Bocsi

2012. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gáz, de ennyire még nem rossz a helyzet:) Ha az ezotéria kategóriába írtam volna ki a kérdést, lenne okod gyanúra.
2012. márc. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!