Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való lakásba?

Törpilla26 kérdése:

Milyen kutya való lakásba?

Figyelt kérdés
Kb. 140négyzetcm-es lakásunk van.

2013. jún. 17. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A rövid szőrre is ugyanúgy előjön az allergia ha van. Én az uszkárt ajánlanám ugyanis hipoallergén azaz nem allergizál.

Több méretben is létezik, tehát kiválaszthatjátok a nektek megfelelőt. Nagyon értelmes, jó fej kutyák. De mozgatni őket is kell.:)

2013. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha allergiás akkor csak is hipoallergén kutyák jöhetnek szóba


uszkár,bichonok,yorki stb


rövid szőrű fajták pedig felejtősek mert mind hullajta a szőrét nagy mennyiségben..


az uszkárból van 3 méret így ha nem akartok nagyon kicsi kutyát vagy egy nagyot sem,ott a közép méret..


viszont kozmetikába kell vinni még pedig rendszeresen

2013. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha allergiás, akkor mindenképp uszkár.

Nekem is az van, nagyon jól viselkedik a lakásban. Itthon csak fekszik, de ha kimegyünk, akkor pörög ezerrel. :) Sosem ugat otthon, nem rág szét semmit. Ráadásul nem egygazdás, mindenkit elfogad maga körül,így kifejezetten ideális családi kutya.

Van belőle 3 méret, többféle szín, szóval van miből választani. :)

Érdemes a fajtamentőket megkeresni, facebookon találod meg Uszkárokért néven őket.

2013. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

allergia miatt talán az uszkár lenne a legésszerűbb, de az allergia mértékétől függ...

elvileg én is allergiás vagyok, aztán mégis lett borderem. még együtt aludni is szoktunk és az allergiám csk és kizárólag akkor jön ki, amikor nyílnak a nyüves növények, amikre szintén allergiás vagyok...

2013. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!