Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés
Ma reggel a kutya nem akart mozdulni a helyéről, ha hívtam, ha kajával csalogattam meg se mozdult. Aggódni kezdtem ezért kihívtam az állatorvost akinek nagy nehezen megmozdult, es lassan vánszorgott.A doki azt mondta hogy lassuak a reflexei, adott neki egy szteroid injekciót. A kutya egész nap fekszik, szomoru, alig iszik, enni nem evett. 2 eves szuka Bullterrierről van szó. Ha bárki bármit tud kérem írjon!! Nagyon aggódom, nem akarom elveszíteni :'(
2013. jún. 17. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a meleg miatt? Esetleg kérdezzetek meg egy másik dokit.
2013. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt miből állapította mag a doki? Nem volt benne kulanca esetleg? Akkor is ilyen a reakció.
2013. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet,hogy melege van..vizes törölközővel törölgesd át..


én felhívnék még egy orvost a helyedben a biztonság kedvéért..már csak azért is, mert ilyen melegbe alig iszik,hamar kiszáradhat!

2013. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy meleg, én is érzem a kutyák is biztos. Van egy kutya a közelben, ami ha arra megyek ahol a területe van mindig jön megugatni ma meg se moccant szegény :D Remélem a te kutyusodnak is csak ennyi a baja.
2013. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki kimegy házhoz, vizsgálat nélkül bemond egy ilyen balgaságot, és utána képes szteroidot adni (csak mert az mindenre jó miközben a vesét meg hazavágja) az nem állatorvos, hanem egy kontár.

Vidd el egy normálisan felszerelt állatorvosi rendelőbe, és vizsgáltasd ki.

2013. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet kullancs miatt is.
2013. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk is ugyanez volt pár éve kedvetlen volt, nem evett/ivott és csak feküdt.... mi is kihívtuk az orvost és kiderült hogy valami kullancs betegséget kapott el amit babéziának hivnak...pár hét mulva kikúrálták és már semmi baja sincsen (szerintem kérdezz meg több orvost is ne csak egyet)
2013. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!