Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne nekem a...

Milyen kutya lenne nekem a megfelelő?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Vannak fajták, amik nagyon tetszenek, de olvastam róluk, hogy nem valók kezdő kutyásnak. Tudnék gondoskodni róla, van udvar, ahol futkározhat, ha kell bent is lehetne. Semmiképpen sem kis termetű kutya: tacskó, yorki, se hatalmas: Masztiff, Német juhász. Valami közepes termetű kéne, ne egyen rengeteget, a többi nem szempont.
2009. okt. 11. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne tanácsot adni, ha kicsit többet beszélnél magadról és szokásaidról, esetleg céljaidról a kutyával kapcsolatban. Pl.: Ha dalmatát szerezel be, akkor neki kevés az hogy a kertben elfutkározhat kedvére. Én olyan embernek tudnám elképzelni aki rendszeresen jár futni kilómétereket.
2009. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki tavasszal szerzek egy dalmatát. Ki fogom vinni sokszor nagyokat sétálni, úgyhogy az nem lesz nagy gond. Már télen nekiállok a leszigetelt ólnak, mert bent nem lehet, és mivel rövid szőrű, ezért nem nagyon bírja a hideget.
2009. okt. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!