Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyánk és...

Miért nem eszik a kutyánk és nem is iszik?

Figyelt kérdés

szóval egy 1 éves vizsla tacskó keverék kutyusról lenne szó


magátol nem iszik vizet (ez mostanában kezdődött) csak ha én vagy bárki más a kezébe veszi a vizet és akkor iszik de van amikor rendesen


a másik hogy nem eszik rendesen nem tudom miért pedig van neki kaja bőven és akkor sem eszi meg már egy kicsit kinn van a bordája (lehet hogy amiatt mer nyár van?? O.o) ?


köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 18. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz szerintem mert ez nem a melegtől van :S az én kutyámnak is nagyon melege van mert nagyon nagy a szőre de eszik iszik rendesen.
2013. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen doki és nézd meg hogy van-e benne kullancs
2013. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg miatt. Meddig szokott kint lenni a napon? Milyen gyakran cseréled ki a vizét? Esetleg annyit tehetsz, hogy betakarod nedves törölközővel. Semmiképp se itass vele jéghideg vizet, mert nem tenne jót a kutya torkának. Mindenképp vidd el orvoshoz!
2013. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, csak el van kényeztetve. Víz legyen előtte egész nap, majd iszik ha szomjas, ne szolgáld ki. Enni naponta egyszer kapjon, ne legyen neki "bőven", ne maradjon előtte! Ha nem eszik meg mondjuk 10 perc alatt, akkor elveszed aztán várhat másnapig. Majd megtanulja a szabályokat.
2013. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!