Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky-s gazdik. Szerintetek?...

Husky-s gazdik. Szerintetek? (kép)

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, a kutyámról,(nem, nem vagyok pisis aki azt akarja, hogy mondják a szemébe milyen szép kutyája van.)

Életem első, husky kiskutyámat novemberben kaptam, nagyon okos, szép is, számomra a legszebb, de sosem láttam még élőbe husky kiskutyát, az enyémen és a testvérein kívűl, tehát a kérdés, mit gondoltok a kutyámról? Akár tenyésztői, akár más kutyagazdis szemmel. Sokan mondják, hogy vigyem versenyre és kiálításra, szerintetek? Aki tud nekem segíteni, vagy benne van a témában kérem írjon rám:) Elfogadom a kritikát, sőt örülnék neki:)

Helyesírásért bicsi:)

22/L


2 hónapos korában:

[link]


6 hónapos:

[link]


mostanság:

[link]


2013. jún. 18. 13:52
1 2
 11/12 eloljaro ***** válasza:
Szerintem a lényeg hogy neked tetszik és ez a fő !! Szép kutyus de ahogy a többiek is mondták kicsit nagy a füle de a fényképről nem lehet megállapitani az arányosságot ha agilitin jók az eredményeid ne hagyd abba igy képröl azt mondom kiállitásra nem való. További sok sikert hozzá !!!!
2013. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akiteki ***** válasza:
Szeresd nagyon, járj vele továbbra is versenyekre. Kiállításra felesleges. Ha jót akarsz mindkettőtöknek, ivartalanítod is. Sok sikert a továbbiakban Nektek!
2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!