Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti fel szeditek a kutyátok...

Ti fel szeditek a kutyátok után a kakit?

Figyelt kérdés
Én felszoktam de amikor látnak az emberek csak úgy bámulnak ezért már csak úgy szedem fel ha nem látnak vagy ne érdekeljen mások véleménye?Ti fel szeditek?

2013. jún. 18. 21:00
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Lakott területen igen.
2013. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz itt kutyám biztos fel fogom szedni utána. Azért is mert undorító, és mert ha az öreg nénik szedegetik a kutyáik után akkor én fiatalon miért ne szedném fel?

Egyébként kötelező. Ha majd megnéznek engem biztos meg fogom kérdezni mit bámulnak, ha pedig beszólnak figyelmeztetem őket hogy friss termék van nálam és nem félek használni.

Legszívesebben szólnék is az embereknek, hogy szedjék fel, csak annyi a baj hogy úgyse foglalkoznak majd vele.

Egyébként én falun is szedem utánuk, ha olyan helyre kakilnak.

2013. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol. Lakott területen fel, erdőn mezőn nem.
2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ha sétálunk akkor sétálunk, nem szarunk, úgyhogy az én kutyáim nagyrészt a kertben végzik a dolgukat, ott meg felszedem persze.
2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Fel, persze.
2013. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kutyám :D
2013. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%

Most jöhetnek a tiltások meg lepontozók de:

én nem szedem fel...

persze hogyha óriásit kakál vagy betonútra meg ahól sokat mászkálnak az emberek akkor felszedem..

Bár ez néha ciki mert egyszer egy öreg nénike rámszólt hogy felszedhetném és még zsepit is adott xd!

nem szeretem fogdosni a kakát meg sokszor hányingerem van tőle és nem akarok az utcán rókázni...

meg van az a kutya kaki kuka és azt ha felnyitom....úh hát akkor kimenekülök a világból..főleg nyáron!ROSSZUL LESZEK TŐLE!

Szóval lehet ítélkezni de ez van.

kamasz.

2013. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Felszedem persze. És nem érdekel mások véleménye, bár hozzáteszem, h valszeg inkább pozitív az emberekben, hiszen ők sem szeretnek sz@rba lépni.
2013. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Engem is meg fogtok kövezni, én is szelektálok, hol szedem fel és hol nem. Parkolókban, gondozottabb pihenőparkokban, padok mellett, játszótereken természetesen fölszedném, bár ilyen helyeken (főleg játszón) nem is sétálunk a kutyámmal. Kihasználatlan zöld felületeken, vagy elhanyagoltabb, szóval nem kiülős-kifekvős tereken szokott pisilni, kakilni a kutyám, konkrétan 3-4 fix helye megvan, ahol szokott kakilni, oda meg kár elpazarolni egy zacskót, ami mellesleg lassabban bomlik le mint a kutyakaki.
2013. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 sippara ***** válasza:
100%
Túlnyomó részt felszedem. Ha bokorba bújva tojik, és a végterméket nem látom/emberileg megközelíthetetlen (ez mondjuk havi 1-2 alkalom), akkor bizony ott marad, általában amiért nekem kommandóznom kéne, abba úgysem lép bele senki :)
2013. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!