Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Esetleg tudnék...

Mi lehet ez? Esetleg tudnék még valami mást csinálni vele? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy kan kutyusom, és a hátán már régóta volt egy zsírpúp, ami tegnap este kifakadt. Nem vittük el dokihoz, szerintem ő is azt mondta volna, hogy várjunk, amíg magától kifakad. A kitüremkedést lehetett mozgatni. Most már jelentősen kisebb a púp, de azért még látszódik és érződik egy kicsit. Eddig nem fájt a kutyámnak, most ahogy kitisztítom neki (2-3 óránként, langyos vízzel, betadinnal) mintha fájna neki, oda is kapadozik, mondjuk meg is értem. A viselkedésén nem tűnik fel semmi, de most nem is engedem ki ebben a hőségben, bent van a lakásban, egy lepedőn fekszik és alszik. Nem akarom, hogy beköpjék a legyek a sebét. Igazából nem is seb, hanem egy kicsi lyuk, ami a púp közepén van. Véres-gennyes váladék jön ki belőle, és kicsi, apró sárgás-fehéres "törmelék" van benne. Ma ahogy megkezdi a rendelést a doki, elviszem. Szerintetek mi ez? Én egy rosszul beadott védőoltásra gyanakszom. Előre is köszönöm a segítséget, okítást és lecs.szést a kutya állapota miatt nem kérek.

2013. jún. 19. 14:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10.válaszoló: igen, nekünk is azt írta a doki, és tényleg nagyon szépen gyógyul tőle a seb :))!
2013. jún. 22. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!