Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy német juhászom, egy...

Van egy német juhászom, egy évben hányszor fürdethetem és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
tudom hogy gyakran kutyákat tilos fürdetni főleg juhászkutyákat de mivel velünk él egy lakásban ezért muszáj , szal mennyi az a szám ami még nem ártalmas ? köszönöm
2013. jún. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ne naponta

olyat 2 hetente

nyáron főleg,mert melege van

én személy szerint csak akkor amikor büdös

2013. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két hetente nem fürdetünk kutyát mert nem tesz jót a szőrének, három négy havonta lehet. Két hetente max sima vízzel letusolod, sampon nélkűl azzal nem ártasz és ebben a melegben még jól is esik neki.
2013. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Samponos fürdetéssel minél ritkábban, nálunk volt idő, h havonta kellett a kutyámat fürdetni, de mostanában ez ritkult. Minél ritkább a samponos fürdetés, annál jobb. Ha csak szimplán koszos, nyugodtan zuhanyoztasd le sima vízzel, a samponos fürdetésnél jobb az, ha minél ritkábban fürdeted...
2013. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Samponnal csak akkor fürdesd, ha valami szörnyűségbe fetreng bele. Vízzel főleg egy hosszú szőrű kutyát ilyen melegben akár minden nap.
2013. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha becsülettel ápolod a szőrét, nem kell olyan gyakran fürdetni.Vedléskor érdemes, de akkor is elég a tiszta langyos víz. A kikefélt szőr portaszító, öntisztuló.
2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!