Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Drystream collie kennelről...

A Drystream collie kennelről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Látom,expresszen hirdetik a tk-s,szemszűrt kiskutyákat meglepően olcsón(55 ezer forint)Mit gondoltok róla?Mitől ilyen olcsóak?

2013. jún. 19. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nincsenek olyan rossz kutyáik és a kicsik valóban törzskönyvesek, de nem nagyon szokták szüretni őket. Ha most másképp van és elvégeztették a vizsgálatokat, az pozitív, viszont a felnőtt kutyáknál sem nagyon tudok szűrésekről.

Ha érdekelnek a kicsik, akkor menj el, nézd meg, hogy tartják a kutyákat és hogy szimpik-e. Ezeket a kérdéseket nekik is felteheted.

Én személy szerint nem vennék tőlük kutyát.

2013. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vennék innen, egy minőségi collie kiskutya 80-90 ezertől kezdődik, ahol ennél olcsóbban adják, ott biztosan valami nem klappol. Ha tényleg minőségi kölykök lennének, akkor a tenyésztő becsülné őket annyira, hogy nem megy le ilyen nevetséges árra, úgy látom csak az számít, hogy minél kevesebb ideig rontsák nála a levegőt a kölykök. A szülők egy csomó betegségre szűretlenek, nekem egyáltalán nem tetszik ez a típus, de ez az én személyes meglátásom, egyszerű hobbi kutyák, nem bizonyítottak sehol, nincsen bennük semmi extra, ami miatt megérné tenyészteni őket. Összetette a két közepes minőségű kutyáját, nem látok semmiféle koncepciót, jobbra törekvést, ez számomra még nem tenyésztés. Bár ha neked tetszenek ezek a kutyák és hobbi célra szeretnéd a kutyát, akkor vegyél innen nyugodtan, nem mondom, hogy nem találnál sokkal jobbat, de még mindig jobb, mintha egy alja szaporítót támogatnál.
2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Nem,nem tőlük tervezek kutyát venni:) Csak meglepett amit láttam és kívácsi voltam,mit gondoltok,miért lehetnek ilyen olcsók a kicsik.
2013. jún. 19. 23:08
 4/7 rossetti válasza:
42%
Én nekem innen van a ma 5 honapos sheltiem. Mi nagyon meg vagyunk elégedve. Ez egy kis biblack kan. Szerintem szépen és egészségesen tartja a kutyàit erröl személyesen gyözödtem meg. Ha valaki nem gyözödik meg valamiröl csak irogat mindenféle marhasàgot, hàt nem tudom..... Szerintem nagyon jo és szimpatikus kenel.
2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves rosetti!

Ki a fene mondta, hogy sz@rul tartják a kutyákat? Ilyen el sem hangzott...!

Azt firtattuk, hogy nem nagyon vannak egészségügyileg szűrve. Ami viszont tény...

2013. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést: 'rossetti'
2013. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rossetti válasza:
Hello. Én nem akarok senkit megbàntani, de én ott voltam személyesen,még azokat a kis collikat is làttam amiket most árul. Super tiszta és nagyon szimpatikus. Én màskor is vennék itt kutyàt. Még egy kávéra is meg voltunk hivva. Jo kenel nézzétek meg. Én ajànlom mindenkinek. Üdv.
2013. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!