Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol olvashatnék még törpe...

Hol olvashatnék még törpe pincserről?

Figyelt kérdés
jellemre tartására gondolok esetleg könyv vagy webcím?vagy a ti tapasztalataitok?köszi előre is
2009. okt. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

kérj tenyésztőtől segítséget. vagy írd be vmelyik keresőbe h Német törpe pinscher , vagy ha tudsz vmilyen idegen nyelven akkor úgy írd be és akkor más nyelven olvashatod az írásokat. amúgy nekem is tetszenek. tervben van, vagy már van ilyen kutyusod? és a füle vágva van/lesz ? nekem csak úgy tetszik.

20/L

2009. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát még naon a terv elején van nem lenne vágatva a füle mert sztem így a cuki és a természetes köszia segítséget hiába gogoztma nem sokat ír csak a kutya - tárban van egy pár dolog csak nem sok :(
2009. okt. 12. 16:02
 3/4 A kérdező kommentje:
te kutyusodnak h lesz a füle?
2009. okt. 12. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

ez még a távoli jövő kérdése, mert van egy fiatal (1 éves) kutyusom panelban. ha lesz majd pinscherem akkor vágva lesz a füle, mivel én így láttam először, ematt is szerettem bele a fajtába.mint 1 mini dobbermann( ez a fajta is nagyon tetszik), nekem lógó füllel keveréknek néz ki (de cuki mint minden kutya), állófüllel (nem kupírozva) pedig olyan mintha nem lenne természetes állású. de ez csak az én meglátásom és véleményem.


nézz körül itt:

[link]


ráklikkelsz a kennelekre és ott sok helyen van linkajánló, hátha találsz vmi neked valót.

2009. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!