Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak rossz a könyöke...

Cicvarek kérdése:

A kutyámnak rossz a könyöke műtve is volt, valahol lehet kimondottam kutyának való könyökvédőt kapni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam nekik könyökvédőt. Minek az egyáltalán?
2013. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Könyöke! Sírok :D Miféle kutyád van neked? :)
2013. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert rendellenesen jár és a kis műtött lábát kikezdi az út és sebes szokott lenni neki a kötést meg gyorsan le is szedi magáról gondoltam állatoknak is van valami ilyen védőeszköz mint az embereknek annyi mindent kitaláltak már, hát ha van ilyen is már
2013. jún. 20. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 22:19

Sírjál nyugodtan. és ajánlom a kutya csontozatának tanulmányozását.

2013. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha a kötést leszedi, akkor bármi mást is le tud szedni. lehet kapni öntapadós kötést. nem tudom, mi a neve. Van mindenféle méretben, színben. Az megvédi. De meg kell tanítanod, hogy ne szedje le.
2013. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm patella ficam után műtét helyett térdvédőt csináltatott. Fogalmam sincs hol rendelte, mert ezt speciálisan méretre csinálták direkt neki, de így néz ki:

[link]


[link]

[link]


Szerintem vedd fel a kapcsolatot a Kisállat fizioterápiás társasággal, ők sanszos, hogy tudnak segíteni.

2013. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2-es az én kutyámnak is KÖNYÖK izületi pysplasiája volt, a műtét után kiadot leírásban is ez szerepel. Úgyhogy zokogj nyugodtan.
2013. jún. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:19


képzeld, nemcsak könyöke, hanem térde válla is van neki.

2013. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kéz nélkül hogy lehet könyöke? A szó amit keresel: térd.
2013. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!