Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyákat lehet lakásban...

Milyen kutyákat lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Természetesen kisebb méretűeket de nem ezt az "egér-kutyát" (chiuaua)

2013. jún. 21. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagytestű keleti és magyar pásztorkutyákon kívül bármilyet, kivéve ha a lakásban nyáron nagy hőség uralkodik, ez esetben nem ajánlanám a dús bundájú kutyákat sem. Természetesen mindez megfelelő foglalkozás mellett.
2013. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
francia buldog, angol buldog, tacskó...
2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sokmindentől függ:)

1 első kutyátok lenne?

2 mennyi időt tudnátok bele lenni?Otthon és úgy is hogy sétáltok/játszotok vele

3 tekintettel akarsz a szomszédaidra is lenni?


szerény véleményem szerint szinte mindegy milyen kutya ha megfelelően le van mozgatva akkor akár egy nagy kutya is el van a lakásban


de ha első kutya akkor eleve valami könnyebben nevelhető kevésbé makacs kutya lenne jó


és vannak olyan kutyák amik ugatósabb típusok szóval egy társasházban eléggé kellemetlen lehet ha egész nap ugat a kutya (vagy legalábbis a nap nagy részben) elhiheted nekem nekem is van kutyám ő szerencsére nem ugat (max nyüszög) de azt nem nagyon lehet hallani

a szomszédban meg állandóan vonyított ugatott a kutya és hiába imádom a kutyákat egy pokol volt a szomszédságában lenni

2013. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a tacsi abban az esetben nem jó ha emeleten laktok és nincs lift mert nem tesz neki jót a lépcsőzés
2013. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a francia bulldog esztra cukorfalat főleg picinek:) igaz sokáig azt mondtam hogy ronda és nem kellene:)

most már tudom hogy ő is szépséges de annyira hangosan horkolt hogy tuti ránkhívták volna a rendőröket csendháborításért:D

2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a rövid szőr is előnyös egy lakásban tartott kutyánál
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A rövid szőr nem éppen előnyös lakásban tartott kutyáknál. Az év 365 napján hullik. Amstaffom van, minden nap kell utána porszívózni, meg seperni. A hosszú szőrű kutyáknak kevésbé hullik a szőre. A terület védésre kitenyésztett kutyákon kívül majdnem minden kutya alkalmas a lakásban tartásra megfelelő lemozgatás mellett.
2013. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes:)

nekem is staffim van de nem hullik a szőre csak akkor amikor téli nyári bundát vált de akkor is minimálisan :)


persze ezt úgy tudtam elérni szerintem hogy minőségi tápot kap:)


volt hosszabbszőrűm is de nem érezte túl jól magát a melegebb lakásban és az a kevés szőr is jobban zavart mert valahogy jobban feltűnt mindenhol

2013. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előttivel egyetértek. A rövid szőr halál, szinte lehetetlen kiszedni a kanapéból, ruhákból, anyagokból. A huskym egy évben 2-3 hétig vedlik, és ennyi, sokkal kibírhatóbb. Mindnyájan minőségi tápot kapnak, jó darabig pedig húson éltek.
2013. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pásztorkutyákon kívül (KÁJ, komondor, kuvasz, stb.) mindegyiket lehet.
2013. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!