Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy kutyákat...

Mi kell ahhoz, hogy kutyákat taníthassak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiképzéssel foglalkozni, de csak hobbystáknak, akik alapvető dolgokat szeretnének megtanítani kutyájuknak... mi kell ahhoz, hogy ezt hivatalosan csinálhassam?
2013. jún. 18. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elősször is kelleni fognak kutyák.
2013. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy kutyasuliba és kérdezd meg a vezetőt.
2013. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veled született képesség. Aztán egy-kettő, több saját kutya, amelyekkel egy jó iskolában megtanulod, milyen módon lehet egy kutyát tanítani. Sok-sok odafigyelés másokra, akik már többet tudnak. Hivatalossá pedig érettségi után egy tanfolyammal tudod tenni. Talán, mire mindezt megcsinálod, lesz is értéke annak a tanfolyami végzettségnek.
2013. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak hobbi szinte akarnád csinálni, tehát nem ebből élni csak állatszeretetből akkor ismerősöknek vagy akár ismeretleneknek a kutyáit oktatod. Pl megtanítasz nekik pár parancsot (ül, fekszik, marad, behívás) és a végén kérsz érte pénzt. Így a gazdik biztosak lehetnek benne, hogy csak a jól képzett kutyákért fizettek (jól képzett túlzás, de na :D)

Ezt azért mondom, mert mamám kutyájának kb ezt a négy parancsot tanítottam és adott utána 2000Ft-ot, hogy jaj milyen ügye vagyok. Majd a szomszédja is megkért, hogy tanítsam már meg neki és ő is adott nekem pénzt érte, bár nem kértem.

2013. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!