Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy yorkie kölyöknek, az...

Ha egy yorkie kölyöknek, az apja mini az anyja pedig normál méretű akkor a kolyok keveréknek vagy fajtatisztának számít?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 15:00
1 2 3 4
 21/35 zsaklinsims ***** válasza:
Pl:(ha van kutyád) Moat ha neked is van egy kutyád és igazán szereted nem a tözskönyve miatt szereted jobban!Mert ha a törzskönyve miatt szereted jobban nem vagy komplett!!!!!!!
2013. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

És erről ki beszélt te ostoba liba???


Nem tudom elképzelni,hogy találtál erre az oldalra,de se hasznos hozzászólásod,se egy ép gondolatod nem volt még.


A kutyát úgy szeretjük ahogy van,ha már megszületett.

De aki egy kicsit is tovább lát az orránál,az nem akarja,hogy olyan kutyák szülessenek,akiknek szenvedés az életük,mert alapból betegen születnek,majd ezeket a kutyákat csupán haszonszerzési céllal szaporítsák tovább,további beteg kutyákat ontva a földre!


Van bőven egészséges gazdátlan kutya is,nem kellenek a beteg,szenvedő gazdátlan kutyák....


És léteztek,létezni is fognak keverék és törzskönyves kutyák is.

De amelyiknek nincs törzskönyve,azt keveréknek hívjuk,tök mind1 mire hasonlít!

És senki nem mondta,hogy attól,hogy keverék kevésbé kell szeretni...te agyrém vagy komolyan.Valami defekt van az agyaddal,hogy nem fogod fel amit írnak ... A saját allergiás kutyádnál se...

2013. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 zsaklinsims ***** válasza:

Pont én vagyok az ostoba liba? :P

Na és te ezt honnan veszed?Egyáltalán nem is ismersz!

Na tudod mit? NE te akard meg mondani,hogy a kutyám mi!!!

Ha ez a kutya ízik vérig nem palotapincsi akkor a szúnyog csípjen meg 16-szor!!! És még én vagyok az agyrém!....

Defekt nem az én agyamban van! Ja és még valami: Ne törődj te az én kutyámmal! Aszthiszem neked nincs kutyád!Vagy ha mégis nagyon sajnálom azt a szerencsétlen kutyát! Fogd már fel,hogy nem a kioktatásod érdekel!!!! A kutyám az ami! És még1szer mondom: NE TÖRŐDJ TE AZ ÉN KUTYÁMMAL!!!

Nincs elkényeztetve de nincs moslékkal etetve!

Ugyhogy erről ennyit!

És még: A drága káromkodó mindenedet! Ostoba libának embert nevezni nem normális dolog!!! Ha ilyet mondasz egy emberre akkor valami van az agyaddal? Mi ketyeg benne valami ilyesmi?: tik-tak tik-tak! Nem az én agyam van teletömve zoknival!!!

2013. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy teljesen normális.. van egy pincsi keveréked. Ezt nem látod be és hisztizel miatta, de ugyan annyira szereted így is? mert nekem ez a hangnem amiben válaszolsz az tükrözi hogy csalódtál a kutyában mivel NEM pincsi... csak úgy néz ki.


Az meg hogy nem vagy képes mondatot értelmezni már egy másik kérdés..

2013. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 zsaklinsims ***** válasza:
JA te aztán tudod,hogy az én kutyám mi!!!!! Az nem hisztizés,hogy tudom,hogy a kutyám palotapincsi!!! :P
2013. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Egy palotapincsi jellegű keverék.De nem ez a lényeg.
2013. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

A fajta jellegű keverékhez és a többi vitára adó megnevezésekhez egy kérdés:

Adva van 2 nj. DNS természetesen megvan, hiszen kötelező.

Lesz kölyök, amit nem törzskönyveznek. Viszont a kölyöknél megcsinálják a DNS vizsgálatot, ismerve a szülőket.

Vajon az lesz az eredmény, hogy keverék?

Hát nem.

Nincs csak fekete-fehér .

2013. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 zsaklinsims ***** válasza:
Diesel23! Már ez nem vitatható! A kutyámat nem neked kellet megismerni,nem is láttad,nem láttad,hogy hogy viselkedik stb. Azt még te mered állítani,hogy keverék! Na te aztán szégyeld magad!!! Mások kutyáját becsméreled amikor a sajátoddal kéne törődnöd! Nemtudom,hogy van-e kutyád de nem is érdekel!!!!!! Csak ha mégis van nagyon sajnálom! Mert te inkább mások kutyáját becsméreled minthogy a sajátoddal törődnél! Na te aztán hadj engem kutyástól mindenestől! :P
2013. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Na,akkor ki szereti jobban a fajtatiszta kutyákat?


Ha neked az becsmérelésnek számít,hogy fajtajellegű keverék kutyádra,azt mondják,hogy keverék...akkor nyilván "lealázónak" érzed,hogy keverék...Szóval,akkor kinek fontos a fajtatisztaság?Nem ugyanúgy kell szeretni,ha keverék,ha nem??


Amúgy mi az,hogy kötelező a DNS teszt??

Hol kötelező áruld már...az oltások lennének kötelezőek,de azokat se adják be elég sokan,akkor majd nyilván egy háznál,nem tenyésztőnél született kutyákat fogják DNS tesztelni.Azért ennyire ne legyél már naiv.Akinek meg tényleg fajtatiszta kutyája van,az nem a törzskönyvet sajnálja ki a dologból,miután az a darab papír csupán 5500 Ft...

2013. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Dns-tesztet csináltatsz de tk-t pár ezerért nem ? :D


Elmondok neked valamit a dns-teszt sem fogja elmondani egy kutyáról hogy fajtatiszta e. Azt mondja el neked hogy ki az anyja meg az apja. És ha anyukának meg apukának nincs tk-ja akkor dns-tesztel is csak keverék a kutya.


Az meg hogy téged ennyire sért hogy egy keverék pincsid van az elképesztő :D és még te magyarázod hogy szeressük így is úgy is a kutyát, de a tiéd az nem keverék mert..

De az..


Nekem két amerikai bulldogom van, abból az egyik fajtajellegű keverék.. ez van, ettől ő még nagyon jó kutya. És nagyon szeretem. Amúgy meg foglalkozok én annyit a kutyáimmal mint amennyit te a pincsikeverékeddel ha nem többet, megnyugodhatsz :)

2013. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!