Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a garantáltan legminősé...

Melyek a garantáltan legminőségibb, legtutibb száraz eledelek kutyának?

Figyelt kérdés
Ár nem lényeg. Személyes tapasztalat is érdekelne mellé esetleg.
2013. jún. 21. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Earthborn vagy Profine!
2013. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

[link]


Vélemény? 9 hónapos Amstaff-nak kellene.

2013. jún. 26. 22:39
 13/15 anonim ***** válasza:

az earthborn nagyon jó.


[link]


Itt van kölyöknek is. Amúgy eddig mivel etetted?

2013. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Brit Care-el. Valamiért azt gondoltam az a legjobb. Sajnos nem értek a tápokhoz. A Royal Canin rossz híre pedig megijesztett, úgyhogy azzal nem is etettem. A többit meg nem igazán ismertem. Jó ez a Brit Care is, de valahogy mégsem ez a legjobb mint utólag megtudtam. Próbálkoztam a BARF etetéssel is de az a baj hogy egy idő után csak a húsokat volt hajlandó megenni, így a többi fontos tápanyag sajnos sehogy sem jutott a kutyába. Felőlem én etettem volna csak húsokkal is de valahogy pár nap után észrevettem hogy az sem volt az igazi, gondolom az egyéb szükséges tápanyag hiánya miatt. Így lett belőle száraz táp.
2013. jún. 27. 14:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbáltad, hogy a zöldség/gyümölcs turmixhoz ledarálod a nyers húst és összekeverve adod neki?
2013. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!