Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Probléma lehet belőle, vagy...

Probléma lehet belőle, vagy teljesen természetes?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves Amstaff szukám, és most hoztam mellé egy kölyök kan-t aki 5 hetes. Az én szukámnak már voltak kölykei, és a csöcsei is kicsit lógva maradtak az utolsó ellése után... A kiskutya nagyon eleven, de állandóan cumizik, a szuka meg hagyja is és "sajátjaként" kezeli.

Lehet ebből valami probléma? Vagy szoktassam le róla valahogy? Ilyen helyzetbe még nem voltam...

(A kiskutyának elpusztult az anyja ezért hoztam el ilyen korán még mielőtt valaki betámadna hogy nem lett volna még szabad leválasztani..)



2013. jún. 22. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz belőle gond, a kan sajnos még nagyon fiatal, szóval természetes.

Beáztatva már neki is adhatsz száraztápot, akkor talán nem a kar szopizni, ha jól van lakva.


Remélem ivartalanítva lesz valamelyikőjük...

2013. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen a szuka valószínűleg... 3-szor ellett már, és hát ugye nagyon meg viseli a szervezetüket ez a dolog :) Amúgy is tervbe volt hogy ivartalanítsuk, mert amikor tüzel, akkor elég ingerlékeny :D

A kicsi már tud enni rendesen... igazi kis vasgyúró... de ha jól van lakva, akkor is mindig megy cumizni. Nincs teje a szukának, de ettől függetlenül teljesen úgy bánik vele mintha tényleg a sajátja lenne. Én attól félek hogy nem fogja elvadalni magától a kicsit, és ilyen csöcsös marad majd később is.

2013. jún. 22. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, hogy 3 ellés után lógnak az emlői, egyáltalán nem biztos, hogy valaha vissza fog húzódni. (Ugyanúgy, mint a nőknél szülés után is megereszkednek a mellek általában)
2013. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a szuka hagyja akkor hagyd. Nagyon korán lett elválasztva az anyjától a kölyök, ha a pótmami így elfogadta az nagyon jó hiszen legalább megfelelően lesz szocializálva a kicsi. Az emlők pedig valószínűleg már nem fognak visszahúzódni.
2013. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az mondani egy kutya esetében, hogy csöcs????
2013. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csöcsei... De mit keres nálad 5 hetesen? Tudod, van az a törvény, hogy 8 hetes korukig az anyjuk mellett kell lenniük.
2013. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
JAJ! Elnézést! 6. vagyok! Az utolsó mondatot nem olvastam el! Amúgy nem lesz baja.
2013. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyhatod nyugodtan. Majd a szuka intézi ha nem tetszik neki. Mind a kicsinek mind a szukának jól jön ez a lelki kötődés.
2013. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, ha nagyon nagy az anyai ösztön a szukában akkor akár a tejtermelése is beindulhat ami nem lenne túl jó, akár gyulladás is lehet a vége.
2013. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!