Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kis kutyát...

Milyen fajtájú kis kutyát ajánlotok kertes házba?

Figyelt kérdés
Málta selyemszőrűt akartam én,de mivel a szüleim a sűrű és elég hosszú szőrzete miatt nem egyeztek bele, így rövid szőrű, kis termetű kutya fajok érdekelnének!

2013. jún. 22. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ni de cukik, nekem is menhelyi kutyum van és annyira okos, hálás kiskutya. [link]
2013. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is menhelyről szeretném, csak az is lényeg lenne nekem,hogy ne nőjön meg, maradjon kis méretű.
2013. jún. 22. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
ayt megmondják neked ott. Budapesti vagy?_
2013. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a tacsik nem nőnek pl nagyra, tuti találsz pl olyant. és nagyon okos kutyák. [link]
2013. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
erdélyi vagyok.
2013. jún. 22. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
én is:)) konkrétan nagyváradi.
2013. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutya maga a FAJ, a máltai, tacskó stb. a FAJTA.(csak úgy megjegyzem)

Kinti tartásra kis termetű, rövid szőrű kutya nem alkalmas. Hamar megfázik, nagy hidegben meg is fagyhat.

Ha kint-bent tarjátok akkor szóba jöhet bármilyen fajta. Ha elmész egy közeli menhelyre, ott segítenek neked kiválasztani a megfelelő kutyát.

2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lényeges az, hogy kicsi maradjon, akkor válassz felnőtt kutyát menhelyen, egyik ismerősöm járt úgy, hogy elhozott egy kutyát, palota pincsi méretű lett volna elméletileg a menhely szerint, aztán puli méretű lett :D
2013. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

menhelyen a kölyök kutyákból mekkora lesz azt senki se tudja kb-ra megtippelik aztán jól van..


nekem egyik ismerősöm fogadott örökbe menhelyről elvileg térd fölé nem kellett volna,hogy nőljön mert vmi terrier spániel keverék volt..de az a kutya akkorára nőtt mint egy német juhász..

sajnos új gazdit kerestek neki,mert alig bírták kézben tartani a kutyát,meg panelben nem volt jó neki,nem tudtak neki elég mozgás biztosítani,kertes házba adták egy családhoz ahol nagyon boldog..



én is inkább ajánlom,hogy felnőtt 1 év körüli kutyákat válasz azok nem nőnek

2013. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!