Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szenved a kutyám mit tegyek?

Szenved a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3-4 hónap körüli keverék kölyökkutyánk a mai napon mikor levittük kakilni, úgy vettük észre, hogy székrekedése van. Azóta csak párszor kakilt kicsiket, iszonyatosan nyüszít ha hozzá ér valami a fenekéhez, ami felvan duzzadva és piros és úgy látom, hogy bennt ragadt a kaki :S És nemtudom de azóta nagyon sokat pisil.

2013. jún. 22. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
VIDD MÁR EL ÁLLATORVOSHOZ SZEGÉNYT BAKKER!!!
2013. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pénz hiányában nem lehetséges.
2013. jún. 22. 17:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
(Tudom,hétvége van)állatorvosra nem gondoltatok még?Ilyenkor is van ügyelet,a problémák nagy részét az ember nem tudja házilag orvosolni.Annyit tehetsz,hogy olyat adsz neki,ami egy kicsit meghajtja,hátha csak székrekedése lenne,bár a pirosság és a duzzadás nem hinném,hogy erre utal...Nem ehetett valami olyat,ami elakadt belül,pl csont?Nem a bűzmirigye,ami piros és duzzadt véletlen?Látatlanba sajnos nem sokat tudunk tenni,ha nem akarod,hogy szenvedjen,keríts neki egy orvost.Mert javasolnám,hogy adj neki egy kis tejet,hátha meghajtja,de ha nem is az a baja...?Akkor meg cssk rosszabb lesz.Tehát én a helyedben dokihoz fordulnék minél előbb.
2013. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyúlj fel neki és kotord ki, adjál neki olajat szájon és hátul is. Azért pisil sokat mert nyomja a hólyagját. Ne adj neki enni egy darabig csak valami hígat most az sem baj ha kicsit fosik.
2013. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegény :/ senkitől nem tudsz pénzt kölcsön kérni?
2013. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ételébe tegyél szilva lekvárt és olajat.
2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na most olvasom...És akkor most elpusztul(hat)lassan,csendben,vagy legalábbs szenvedhet míg elmúlik(ha elmúlik)?Mi sem vagyunk gazdagok,sőt!De volt már rá példa,hogy a kutyámat orvoshz kellett vinni és a szomszéd csajtól,máskor keresztapámtól kértem pénzt!És ha a kutyád szenved,javaslom te is keress fel egy barátot,rokont,akárkit,aki tud annyit kölcsönadni,amennyire szükség van és ahogy tudod,megadod.Nálunk sincs pénz,de ha menni kell,akkor menni kell!!!(Múltkor volt 15 ezer kis spórolt pénzem,gyűjtögettem mióta-milyen jól jött,mikor a kutyámmal rohanni kellett!Igaz,csak ez ezres maradt,de rájuk nem sajnáljuk a pénzt,aki meg igen,az ne tartson...)Megértem,hogy nincs pénzed,de az Isten áldjon meg,keress megoldást,nem nézheted,ahogy kínlódik.Ha te beteg vagy,gondolom,te is elmész orvoshoz,sőt még a drága gyógyszert is kiváltják neked.Mellesleg a normális állatorvossal részletfizetést is lehet beszélni.
2013. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bűzmirigy gyulladás, irány a doki
2013. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fosatni akarod, akkor csukamájolajat adj neki kisgyerkekenek is azt szokták amikor székrekedésük van
2013. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs opció pénz szerzésre adtunk neki olajas kaját hátha meghajtja. És nem bűzmirigy gyulladása van mert nem a bűzmirigyei dagadtak be hanem a végbél nyílás.
2013. jún. 22. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!