Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hátán gyorsan nővő dudor?

Kutya hátán gyorsan nővő dudor?

Figyelt kérdés
Rottweiler kutyusom hátán egy kisebb csomót éreztem kb. 1-2 hete, de mivel a testvérével sokat játszanak, gyakran vannak rajta kisebb sebek, ezért nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Ma pedig észrevettem, hogy sokkal nagyobb lett. Holnap reggel viszem az orvoshoz,de jó lenne tudni mi lehet ez!
2013. jún. 23. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van rajta seb, akkor lehet beakadt valahova, viszont ha azt mondod, hogy nő neki, akkor sajna lehet daganat is. Az én kutyámnak a hasán volt. Mikor észrevettem, akkor egy picike kis pukli volt ott, látta több orvos, azt mondták valószínűleg zsírcsomó, de figyeljem és ha hirtelen megnő, akkor vigyem vissza. Úgy is volt. Kb. egy fél év alatt teniszlabda nagyságúra nőtt. Elvittem a dokihoz, levette és akkor derült ki, hogy rosszindulatú daganat és hogy az utolsó pillanatban vittem. Nem akarok vészmadárkodni, csak azt akarom mondani, hogy nem szabad elviccelni!!
2013. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A testéve harapása okozta a gondot, valami baci bekerült a bőrébe és attól volt, most egy kis cső van bent a púpban neki és egy pár napig vezetjük ki belőle amit kell aztán elméletileg rendben lesz. :)
2013. jún. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!