Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten milyen állatmenhely...

Budapesten milyen állatmenhelyek vannak? Honnan érdemes örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy a kutyus nem kap el betegséget a menhelyen, és normálisak a gondozók, viszont nagyon sok állat érkezik be, ezért jó ha onnan viszek el.


Ja, és ti honnan fogadtatok örökbe, milyen volt?


2013. jún. 24. 13:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
REX-es kutyám van majdnem egy éve, közös szimpátia alapján hoztam el. Semmiféle nagyképűséget nem tapasztaltam. Ráadásul a IV. kerületi karantént is ők tartják fent. Egyébként az árvízből ők mentettek ki rengeteg állatot (pl. a Szentendrei-szigetről), most nálunk is telt ház van.
2013. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Nézd meg, megtettek mindent az árvízben.

2013. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%
2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 éves,epilepsziás kutyusom halt meg egy éve, több menhelyen is jártam, több kutyával próbálkoztam, másfél hónapig nem sikerült. Aztán az Óceánárok utcában (Állatsziget közelében) önkéntessel sétáló fiatal kutyus odajött hozzám, lehajoltam, megölelt és puszit adott az orromra. Eldőlt: ő lesz az én kutyám. És két héttel később el is hoztam, őrzi a házat (vadászkutya keverék).
2013. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Innen is választhatsz:

[link]

2013. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én se értem hogy hozhatta el 4 órával a megtalálás után.
2013. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 papa777 ***** válasza:
2. vagyok, rosszul írtam, nemfogja keresni a gazdija, mert azthiszem direkt hagyta ott, és nem fajtiszta kutya.Ha fajtiszta lenne, 2 hétig nem engedik ki a kutyát, és ha sokan mennek érte, akkor kikell tölteni egy alkalmassági tesztet.
2013. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha nem fajtatiszta, akkor is kell a két hétnyi türelmi idő.

de ezek szerint őt leadták és te épp aznap mentél oda.

szerencsés vagy!! szép lehet a kutyus és ő is szerencsés lehet ahogy olvaslak.

2013. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jobb menhelyeken a bekerült kutyák két hétig karanténban vannak, aztán lehet csak örökbefogadni őket. Azonnal semmiképpen, sőt, a gazdijelöltnek barátkozni kell a kiszemelt állattal, azonnal el sem viheti. Nagyon nem értem ezt a négy napot, de te is, a kutyus is szerencsések voltatok.
2013. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 papa777 ***** válasza:
Nem 4 nap, csak 4órát töltött ott, igen énis csodálkoztam, mondták, hogy most jött, és azonnal mehet is, egyből ott volt a kapu előtt egy kis ketrecben. Amikor simogattuk, ő nyaogatott, de amikor elmentünk onnan, egyből ugatott, hogy menjünk vissza :))
2013. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!