Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolában melyik kutyafaj...

Kutyaiskolában melyik kutyafajta állná meg a helyét a legtöbb gyakorlatban? Pl őrző-védő munka ; Frizbi ; Tükörsuli

Figyelt kérdés
Van olyan kutyafajta, amely általánosságban mindegyikben helyt áll?

2013. jún. 24. 20:43
1 2
 11/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én ne láttam volna!

Naná, hogy láttam.

Nem azt írtam, hogy nem jók, hanem azt, hogy a Németek nehezebbek.

Mikor rárohannak a menekülő segédre, elképesztően beletudnak csattani a védőkarba olyan erővel, hogy a segédet a szó szoros értelmében felborítják. De ha a segéd meg is áll a lábán akkor is gyönyörűen körbeforgatja.

Vannak persze kivételek is mikor a kutya rászalad a segédre és előtte jócskán lelassít és szinte álló helyzetben fog rá a karra.

No de a lénye az, hogy a Német juhász nagyobb és nehezebb mint a Mali.

A Mali is fel tud borítani egy 50-60- kilós embert.

De a borítás rájuk nem jellemző.

2013. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

8.


A világbajnoki 6. helyezettet és a kutyáját nem a tükör készítette fel (höhöhö), hanem előadásokat tart tükrösöknek, ha jól megfizetik.


Különbség...

2013. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És te miből szűrted le, hogy a VB 6. helyezettet egy tüköroktató készítette fel???:D:D:D

Egy szóval nem mondtam ilyet!

Ő foglalkozik (többek között) a tükrös gazdikkal!:) Egyébként szerintem már a tükör módszer megalapítása előtt ismerték egymást Gáborral (de nem tudom).

2013. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
Mire gondoltál a Zalaegerszegi vb-re 2012. Ott a Suszter lett az ötödik és egy szláv nevű a hatodik.
2013. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad azt hogy a tükör is felkészít IPO -ra, legalábbis te szívesen tanulnál egy VB 6. helyezettől.


Nos, ebből a mondatból logikusan következik az hogy a VB. 6. helyezett az egy tükör oktató, aki a tükör szerint képzi a kutyáját.


Nos, nem az. Ő képez kutyát és tart előadást bárkinek, aki megfizeti, mindegy neki hogy ez a tükör vagy a bivalyröcsögei kutyasuli.


Ja, eddig még egy olyan, csak tükörrel felkészített kutya nem volt, aki elindult volna komolyabb IPO, mentőkutya, agility versenyen, illetve szolgálati kutya sincs ilyen.

2013. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hihi:) a multkor pont egy mentőkutyás mesélte, hogy a tükrös gazdi mentőkutyázni akart, de nem engedte épületnél, hogy a kutya menjen be először az ajtón:)))
2013. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sztorit még nem hallottam, de öt percen keresztül tele torokból röhögtem! :-DDD
2013. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!