Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutya semmit, mit...

Nem eszik a kutya semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap (23.-án) hoztunk, egy német juhász 3,5 hónapos kutyust. Tegnap nem is evett, az úton picit hányt, aztán a mai napon reggel evett darált húst, de később hányt 2x is. Inni iszik rendesen, meg mászkál, esetleg szomorkodik lehet, hogy most más helyen van.

2013. jún. 24. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem volt túl sokat a napon?
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt,hogy a napra feküdt, de inkább elhúzódott az árnyékba
2013. jún. 24. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:

ha holnap se eszik,vidd el orvoshoz,mert ilyen fiatalon nem jó ha napokig nem eszik semmit,meg az eleve rossz,hogy kihányja...


áztatott kutyatápot adtatok neki vagy csak darált húst?

mert azért az sem jó,hogy az előző helyen mondjuk tápot kapott ti meg rögtön jöttök a hússal...szóval akár ez is megviselhette!


az normális hogy hányás után nem eszik..a miénk ha fűvet legel és hány akár többször is az nap nem is eszik semmit..


inkább táppal próbálkozzatok,ha azt is kihányja akkor orvos!

2013. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, tegnap konzervet kevertem kenyérrel azt se ette, aztán ma magába adtam a konzervet azt se ette, a tápot egy kicsit ette, de később azt se ette. Kekszet is tettem, de azt se :(
2013. jún. 24. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:

ne konzervet adj neki kenyérrel,hanem minőségű kölyök tápot vegyél áztasd be,tedd le elé,nem eszi következő kajálásnál megint oda adod,ha akkor se akkor megint a kövinél,ezt így kell csinálni..már most kényeztetitek,nem túl jó..persze az új hely is rájátszik ettől függetlenül meg kell ennie ami előtte van!


a mi kutyánk is eljátszotta,hogy nem eszi meg a tápot,elvettük tőle kövi etetésnél újra leraktuk 1 teljes napot bírt ki,utána gondunk nem volt a kajálással!

2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

21:26-os vagyok


akár hús levessel is felönthetitek a tápot,hogy abban ázzon,mi is azt csináltuk,farhátból csináltunk húsleves félét csak neki és abba áztattuk a tápot aztán idővel már vizre cseréltük illetve már csak szárazon kapta..

2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom holnap! Viszont mitől hányta ki akkor a húst?
2013. jún. 24. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szokott hozzá a húshoz pl. Mit evett az előző helyén? Mivel új helyre került, előfordul, hogy nem eszik egy ideig. És az sem mindegy, mekkora adagot adtok neki.
2013. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
honnan hoztad el? ahonnan hoztad ott mit evett? féreghajtva volt?
2013. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csirkefejet meg tápot azt tudom, hogy ettek. Már mint az adagot, hogy érted? Semennyit nem eszik már.
2013. jún. 24. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!