Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3-4 hónapos kutyának még...

3-4 hónapos kutyának még milyen oltásokra van szüksége? Vagy már megvan mind neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 22:13
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Azonnal kérj bocsánatot, mert tévedtél és ez így nem igazságos!
2013. jún. 25. 22:35
 12/31 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem,hogy ez megint az az unatkozó elborult lélek,aki magát szidja :D ha erre azt reagálja,hogy "engem nyugodtan mindenki megalázhat" akkor lottóznom kéne :D
2013. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Na mi lessz? Az emberek mindig csak okoskodnak, de ha rosszul okoskodnak nem vállalják a felelősséget utána!
2013. jún. 25. 23:13
 14/31 A kérdező kommentje:
Ő a hülye mert nem bírja felfogni, hogy nem írtam hogy az én kutyám, nem én!
2013. jún. 25. 23:14
 15/31 anonim ***** válasza:

Jesszus....elszakadt a cérna egy szó miatt? Azt ajánlom, óvatosan hergelődj, mert a gutaütés csúnya dolog.

Ugyan miért kérjek bocsánatot? Nem sértegettem, nem káromkodtam, stb.

Ha nem tudni, mennyi idős a kutya, akkor nem tudni, mennyi oltás kell még neki. Mivel nem tudni, van-e egyáltalán oltása.lehet, ügyes kutya és megszerezte protekcióval az összes ajánlott oltást már.

2013. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
azt hitted, hogy enyém a kutya és az első válasznál már egyből ki lettem oktatva, pedig nem is írtam h enyém ez az állat! Ebben tévedtél! de persze neked nem kell bocsánatot kérned...
2013. jún. 25. 23:21
 17/31 A kérdező kommentje:
nekem volt igazam.
2013. jún. 25. 23:21
 18/31 anonim ***** válasza:

kedves Jutay anna! Ugye, így írod a nevedet?

Nem volt kioktatás. Viszont volt lehülyézés. Szóval, ki kérjen kitől bocsánatot?

Nagyon remélem, ebben az állapotodban nem kerül hozzád sem 3, sem 4 hónapos kutya egy sem.

Viszont, ha megpróbálnád újra, értelmesen feltenni a kérdésedet, még azt is megteszem, ide kiírom neked a szokásos oltásokat és azok időpontját.

2013. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
gyerünk gyerünk gyerünk gywrünk pogfon az arcomta rpogon az arcomra pofon pofon pofpo verjél meg verjél meg róverjél meg a fejem a sárb s a fejem a srába belelöksz a srába és azrcon köpsz és megversz gyerünk, vetkőztess meztelenre és alázz meg gyerünk gyerünk alázz meg aláz meg mert én ezt érdemlem csináld csináld ggyerübnk alázz alázz annyira lázz meg mint még soha senki!! annyira alázz meg hogy dögöljek bele a saját hányásomat kellett felennem a földről mindenki szeme láttára! alázz meg alázz meg vetkőztessd meztelenre a lekem mert egy rabszolga vagyok, megérdemlem, én mindig egész életemben csak a sarat kaptam mindig mindenki lepisilt és most te is ezrt foghod tenni velem mert ezért születtem erre a hülye földre!!
2013. jún. 25. 23:30
 20/31 A kérdező kommentje:

ALÁZZ MEG!!

ALÁZZ MEG GYERÜNK GYERÜNK KÖPJ AZ ARCOMBA

ALÁZZ MEG MEGÉRDEMLEM ERRE SZÜLETTEM EGÉSZ ÉLETEM ERRŐL SZÓL

VETKŐZTESD MEZTELENRE A LEKEM NEKEM NINCSENEK JOGAIM

2013. jún. 25. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!