Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak kan pitbull...

Milyen nevet adjak kan pitbull kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Nagy méretű szülőktől van, úgyhogy nagy valószínűséggel ő is nagy termetű lesz:) ehhez mérten egy találó nevet szeretnék neki találni.
2013. jún. 26. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Karletépő, gyerektámadó, stb :)
2013. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na,egy újabb szaporított "pitbull".


Általában a nagyszülőkre ütnek a kölykök,de gondolom lövésed sincs a nagyszülőkről,mivel összevissza pároztatták őket.

A pitbull pedig épphogy nem nagy termetű,hanem atletikus,szálkás könnyed kutya.


És TE találj már vmi nevet a kutyádnak...Elvégre a tied.

2013. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy testű pit. Ez csak egy ócska szaporítós duma.
2013. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Morzsi, vagy fifike.
2013. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A második és harmadik válaszolónak igaza van, az elsőhöz inkább nem fűzök hozzá semmit...

Egy-két név, amit el tudnék képzelni ilyen típusú kan kutyusnak (ha már senki sem írt normálisat): Apolló, Boss, Alfa, Dante, Arnold, Brutus, Byron, Fletcher, Bosco, Castor, Blizzard, Blanco, Alvin, Teó, Blade, Carlos

2013. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2. és 3. ! igen is van nagy testű pit az enyém is az.. ma már annyi fajtájuk van hogy megyem tudod számolni persze az eslő pitbullok amelyiket verekedésre tenyésztették szálkák izomzatú volt de utánna jöttek a nagyobbak is :)
2013. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6-os vagyok !


[link]


[link]


[link]


tessék.. !

2013. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os,igen van nagytestű pit, XXL bullynak hívják és Amerikában tenyésztik.Magyarországon Amcsiból importált xxl bully nincs is.

Amúgy a fehér nálunk nem is elismert szín.

Max egy ADBA törzskönyvvel esetleg,de kétlem,hogy a kérdezőnek erről fogalma lenne...


Amúgy komolyan egy facebook-os "Pitbull Kingdom" közösségi portálra támasztod az érveid?:D

Az első kép szerintem amúgy inkább staff,mint pit.

Egyéb pitbullos közösségeken is raknak ki képeket még cane corsoról is,akkor az is pit,mert egy 15 éves unatkozó kamasz kirakja a honlapján?:D

2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kutyamsiva válasza:
Nekem van egy nagyon jó vérvonalú Amerikai Pitbull terrier -em én szép hosszú nevet adtam neki Amador Ambrosio Rodrigo és ének a jelentése szerető halhatatlan hős :-D spanyol név
2014. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!