Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám nem...

Mit tegyek ha a kutyám nem akarja levenni a nyakörvét és ha leakarom venni neki megmorog?

Figyelt kérdés
Az állatorvosnál beoltották és nem akarja levenni a nyakörvét.Vakarja és tudom,hogy rossz neki de nem engedi levenni ha odanyúlok hozzá megmorog és odakap a kezemhez.Ha esetleg megakarom "kergetni" visszaáll és támadni kezd.Elég pici kutyáról van szó.Chiuhauha és foxi keverék.Az oltást nem a nyakába kapta.Esetleg lekellett nyomni a fejét amíg oltották lehet azért?
2013. jún. 26. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

bocsi, de ezen nevettem csivava foxi keverék. :D

azt hittem vmi rotweiler vagy pitbull :D

egy ilyen pici kutyának nem is olyan erős a harapása menj oda határozottan és vedd le a nyakörvet..

szerintem bevagy tojva a kiskutyától,hogy megharap és ezt érzi is rajtad..

2013. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Valakit megkérsz, hogy segítsen, még valaki megfogja a fejét addig lecsatolod róla a nyakörvet. Vagy valamivel addig bekötöd a száját.

Jobb ötletem nincs, velünk még sosem történt ilyen. Elég érdekes.

2013. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mondjuk összefogod a száját a másik kezeddel amíg leveszed a nyakörvet.
2013. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De tényleg megakar harapni.
2013. jún. 26. 15:24
 5/24 A kérdező kommentje:
De nem lehet nem enged a fejéhez nyúlni sem....
2013. jún. 26. 15:25
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem az a baj ,hogy azt hiszi ő a főnök.
2013. jún. 26. 15:28
 7/24 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem engedi?

Félsz egy ekkora kutyától. Odamész, kicsit erősebben megfogod és leveszed róla. Ne totojázz, legyél már határozott!

Vagy ha tényleg nem mersz odanyúlni egy textil pórázzal, vagy egy kis gézzel bekötöd a száját és kész.

2013. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Néha tényleg nem értem az embereket. Mi az hogy nem engedi? Hol voltatok eddig? Amikor nevelni kellett volna mit csináltatok? Mi lesz akkor ha beteg és esetleg fájdalmat okoz neki a kezelés, mondjuk egy sima sebtisztíszítás? Akkor majd hagyod szenvedni mert nem nevelted meg és harap? Fogd meg azt a roh@dt nyakörvet és vedd le rólla.
2013. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
DE MEGHARAP!!
2013. jún. 26. 15:45
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Helyes harapjon! Nevelni kellett volna. Szerinted mi innen mit tudunk tenni? Mondjuk nem is értem egy ekkora kutyától hogy lehet félni, vicces.
2013. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!