Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám nem...

Mit tegyek ha a kutyám nem akarja levenni a nyakörvét és ha leakarom venni neki megmorog?

Figyelt kérdés
Az állatorvosnál beoltották és nem akarja levenni a nyakörvét.Vakarja és tudom,hogy rossz neki de nem engedi levenni ha odanyúlok hozzá megmorog és odakap a kezemhez.Ha esetleg megakarom "kergetni" visszaáll és támadni kezd.Elég pici kutyáról van szó.Chiuhauha és foxi keverék.Az oltást nem a nyakába kapta.Esetleg lekellett nyomni a fejét amíg oltották lehet azért?
2013. jún. 26. 15:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

merre laksz? elmegyek és leveszem a kutyádról a nyakörvet basszus..saját KIStestű kutyádtól félsz -.-


3-5 kg-os kutyától ne szarj már be :D

2013. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Megoldottuk,levettük simán
2013. jún. 27. 20:31
 23/24 anonim ***** válasza:
na,hogy csináltátok?
2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
isteneeem, az ilyeneknek MINEK kutya??? kicsi és édes, NA ÉS?? egy KUTYA, nem egy gyerek!! nem tutujgatni és kényeztetgetni kellett volna hanem NEVELNI! és ha értenél a kutyákhoz, akkor tudnád hogy a chiuaua, és a foxi is egy elég domináns fajta és könnyen egy dilis méregzsákká válhatnak! (igencsak sok foxiharapást tartanak számon, ha jól tudom ők vezetik a listát, és nem a pitek) egyébként mit fosol tőle? lenyomod a földre, és lefogod a fejt, máris nem tud támadni, és ezzel azt is megmutatod hogy ki a falkavezér...nekem 6 kilós kutyám van, de simán kivehetem a kaját még a szájából is, soha nem bántana..és miért? MERT MEG LETT NEVELVE!
2013. jún. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!