Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy egy hónapja...

Az normális, hogy egy hónapja veszítettem el a kutyám, de már új kutyust szeretnék?

Figyelt kérdés

(Ócsárlásra nem vagyok kíváncsi, nagyon hiányzik az elhunyt kutyám, és tudom hogy valszeg soha nem lesz vele tökéletesen megegyező kutyám, pedig nagyon szeretném)


2 hete ötlöttem a fejembe, hogy márpedig nekem kell kutya.


2013. jún. 27. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, ezzel akarod enyhíteni a hiányát.
2013. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is, imádom a második kutyusom :)!!! És enyhíti a fájdalmamat...!!!
2013. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem azt jelenti,h elfelejted az előzőt. csak enyhíti a fájdalmadat. nincs veled semmi gond .
2013. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, valószínűleg én sem tudnék meglenni kutya nélkül hónapokon keresztül.

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy hónapokig/évekig gyászol az ember. Nyilván fáj az elvesztése, hiányzik, de attól még nem áll meg az élet. Előre kell nézni, és ha Te örömödet leled egy új kutyában, akkor egy pillanatig ne gondolkozz, és ne legyen bűntudatod.

Sok sikert, majd írj, ha beindult az új kutyus projekt :)

2013. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tartom abszolút.Sajnálom a kutyusod,én is pár hónapja vesztettem el az idős kutyámat...Alig egy hónap elteltével kis bűntudattal vettem észre,hogy nézegetem az olyan fajtájú árva kutyákat,mint ő volt.Azóta eldöntöttem,tenyésztőtől veszem meg a kicsit,hiszen gyermekkorom álma a kiállítás és mivel mindig örökbefogadott,felnőtt kutyáim voltak és vannak,így szeretnék mostmár babázni is.Tudom,hogy soha nem lesz hozzá hasonló kutyám,mégis hiányzik az ő gyönyörű alakja,legalább emlékeztessen rá majd az új kicsi...Ettől soha nem felejtjük Őt és egy kutya sem fogja pótolni,csupán enyhíteni a hiányát.Ha teheted,javaslom,te is szerezz be egy másik kutyust,mindkettőtöknek jól fog jönni.
2013. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jobbat mondok: az én kutyáim még a halál közelében sincsenek szerencsére, de már tervezem az új kutyáimat. Sosem lehet elég korá elkezdeni,k sok a kutya és kevés az élet. Szerintem az a nem normális amikor valaki nem képes feldolgozni, és "neki soha életében nem kell több kutya".
2013. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!