Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám? ,

Hogyan tudnám? ,

Figyelt kérdés
Van egy tündéri kölyök kutyám, akit pár hete hoztunk el a tenyésztőtől. És mivel nyár van be voltam írva egy táborba, ami június 11.-étől 25.-éig tartott és ez szerintem igen hosszú idő, de nem ez a lényeg, hanem az hogy amíg én távol voltam a kutyus jobban megszerette anyámat mint engem. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám elérni azt, hogy a kutyám megint engem szeressen jobban? Normális válaszokat szeretnék.

2013. jún. 27. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor nekem kicsi volt a kutyusom, annyi a szerencsém, hogy én tudtam Vele lenni sokat. Most, hogy felnőtt, sajnos nagyon keveset vagyok vele és édesapám eteti(tehát apának kellene "nagyobbnak tűnni" a szemében, mert tőle kapja az élelmet). (Németjuhász) De én mégis úgy veszem észre, hogy engem szeret jobban. Imádnivaló kutyus, hogy azok után is, hogy nincs sok időm rá a tanulás miatt, így is nagyon szeret. Bocsi, hogy rögtön nem a kérdésre válaszoltam elkaladoztam picit. Szóval szerintem feltétlen tölts vele most már sok időt, beszélj sokat hozzá, játssz vele. (Bár biztosan beszélsz hozzá ^^) Fontos, hogy hallja a hangod, meg érezze, hogy szereted (de bár nem ismerlek ez biztosan megvan). Anyukád meg töltsön most kicsit kevesebb időt vele. Talán így menni fog. Remélem segítettem. :) Sok sikert hozzá.
2013. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat kell foglalkoznod vele, nevelgesd, tanítsd. Ami szerintem fontos, etesd is te. De mindig csak te.

Ha lenne kutyám, csak én etethetném, senki más. Így már megtanulja jó esetben azt is, hogy esetleg mérgezett kaját ne fogadjon el.

2013. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy még elég kicsi korában nem fordítottam rá elég időt a munka miatt. Így a párom anyukájához kezdett kötődni. Ez nekem nagyon fájt, de tudtam, hogy én vagyok a hibás és akartam, tudtam is fordítani rajta. A recept egyszerű: nagyon sok közös program, tanítás, sétálás, túrázás, trükközés, engedelmes gyakorlás... bármi csak ketten csináljátok és örömmel :)

Mivel még kölyök, simán vissza tudod "csábítani".

Drukkolok neked :)

2013. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, megfogadom őket. :)
2013. jún. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!