Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit izgulok ennyire? Nyugodjak...

Mit izgulok ennyire? Nyugodjak meg ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon-nagyon szeretnék egy kiskutyát. Az illatos útról menteném meg. Van rá pénzem, hogy kifizessem a költségét... Nem régiben elhunyt egy kutyánk, és egy macskánk. Jelenleg 2 öreg kutyája lakik itt a nagyimnak, plusz két macska. Elég nehezen tudom megerőltetni magam, mert teljesen ráparázok, pedig tudom, hogy engedélyt kell kérnem a családomtól az új kutyusra. (a 3. kutyáról is mindig mondták, hogy szeretik meg minden, de azért ő már nem kellett volna ennyi állat mellé...)

Viszont ez a kutyus kizárólag az enyém lenne. Attól függetlenül, hogy hogy itt élne, én foglalkoznék vele, én nevelném, én sétáltatnám, én etetném (tudom, mert az előzővel is mindent megcsináltam)... És nagyon-nagyon vigyáznék rá.

A családom szereti az állatokat, és ha már itt van egy állat elfogadják... Viszont nagyon izgulok, hogy meg fogják e engedni? Tudom, hogy nem állíthatok be csak úgy egy szerzeménnyel...

Ugye meg fogják engedni?


2013. jún. 27. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Az a tervem, hogy először a dédimnek mondom el (őt tartom a legkönnyeb esetnek) mert holnap úgy is átmegyek hozzá takarítani. De ma is voltam nála, el akartam mondani neki, mégsem sikerült.. :/

Azután ha dédim jól reagál, felmegyek a mamimhoz és neki is kipakolom ezt.

Hát innentől kezdve már szabad a pálya, mert a mamim az alfanőstény a családban. :D

Szóval a többieknek már csak simán bejelentem, hogy lesz kiskutyus és kész.

2013. jún. 27. 23:15
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak nagyon izgulok. :S

nem a kutyától, hanem a családomtól.

2013. jún. 27. 23:16
 3/7 anonim válasza:
0%
Nyugodj meg, biztos meg fogják engedni, ezen felesleges idegeskedni :D inkább nyomass egy kis fűszálas dzsoját Reggae -vel fűszerezve! Relax! :D
2013. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg, hogy megengedik-e ha megkérdezed tőlük. Addig csak para lesz, nem fogsz megnyugodni. Szóval elsőként ezen kellene átesned. Lehet nem fognak repesni az örömtől,hiszen ott van másik kettő. Arról nem beszélve, lehet azért is kell engedélyt kérdned, mert nem vagy még 18 (speciel ezt nem tudom, mert nem írtad le) és szükség lenne rá, hogy ők is elmenjenek veled.
2013. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18 éves elmúltam. Az igazat megvallva, az ő tudtuk nélkül is haza hozhatnék állatot, hiszen ha már itt van, nem fogják velem kidobatni tudom... Viszont ez gondolom nagy bunkóság lenne és elég mérgesek lennének.

Már egy ideje nézegettem a kutyákat, van játék, nyakörv, már a kis helyét is kitaláltam...

csak a családom maradt hátra...

2013. jún. 27. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megoldható, akkor válaszd ki előre a kutyust és már úgy mutasd meg nekik, hogy nézzék, milyen aranyos, őt szeretnéd megmenteni, milyen cuki szemei vannak, kis aranyos mancsai stb. Ha csak azt mondod, hogy egy kutyát, akkor lehet nem engedik meg, ezt mi nem tudhatjuk. A jelenlévők közül te ismered legjobban őket, a te családodról van szó.

De ha elsőre nemet is mondanak lehet, hogy később megenyhülnek, ha látják, mennyire szeretnéd.

2013. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én most elfogult leszek, ezért elnézést. puhítsd meg a családodat amennyire csak lehetséges. [link]
2013. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!