Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára megkapom a yorkimat....

Nemsokára megkapom a yorkimat. Már nagyon izgulok! Szerintek melyik tápot válasszam? És miket vegyek még neki?

Figyelt kérdés

1. táp: Royal Canin Mini Yorkshire terrier Junior

2. táp: Orijen Puppy 400g kutyatáp ( 75% emberi fogyasztásra alkalmas hús, 0%gabona)

3. táp: Pedigree (az állatorvos azt mondta,hogy a mésik két táp ezerszer (százezerszer) jobb,és azt nálla is megvehettem,én hiszek neki,de a szüleim azt mondták,hogy biztos azért,emrt ő abból pénzt kap,hogy tőle veszem hát nem tudom..Amiekt elmondod elég hihetőek voltak.


Szerintetek??Ja és a felszereléseke is felsoolhattom,hogy miket vettem és megnézzitek,hogy kell-e még valami??

Egyébként szuka kutyus lesz és yorki.


2010. szept. 18. 11:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
royal canin jó táp azt adhatod neki(de nem értem h azt a minit minek irtad oda???)ebben a tápban nincs mininek való.nekem is yorkim van leirom neki miket vettünk: egy soros fésű,kefe,ágy plusz egy párna,játékok,hám,póráz,ruha(de csak azért mert fázik kint ha hideg van!!!!)hajgumi mert már fel lehet neki gumizni:)nagyjából ennyi:)ha kérdésed van akkor kérdezz leirom itt:)jó kutyázást:)
2010. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ja és ezt a tápot nem csak az orvosnál tudod megvenni:)bármelyik állatos boltban meglehet:)
2010. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nincs igaza a szüleidnek. A pedigree egy kalap sza.r. Ne adj azt neki. A másik kettő sokkal jobb választás.

A Royal Canin Mini Yorkshire terrier Junior tányleg vicces volt... máshol nehogy ezt mondd mert kinevetnek.

2010. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy vicces,de ez a táp neve..

És azért ez a neve,mivel a Royal Canin kutyatáp - Mini Yorkshire terrier Junior 500g - yorkshire terriereknek 2-10 hónapos korig ajánlott vagyi kölyökkorig.

És nem értem ebben,mi a vicces csak utána kéne nézzi,de köszönöm a válasuzokat.

2010. szept. 18. 11:18
 5/25 anonim ***** válasza:
te nézz utána.2 fajta royal yorki táp van!a felnőtteknek való és a kölyköknek!olyan nics külön h mini yorkiknak...
2010. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
szerintem Orijen! A RC is jó, de az Orijen még jobb, bár drága. Még az acana is jó, nem olyan drága mint az orijen, de még mindig jobb mint az RC és a Pedigree (ami f.os).
2010. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
hm.. igazad van, tényleg van ilyen, bocs. De nem hiszem, hogy azért írja így mert mini Yorkieknak van( amiről ugyebár tudjuk, hogy nem létezik) Lehet, ahol csinálják a tápot nincs ez a mini yorkie mizéria, mint náunk, azért írták így rá. Valószínüleg Royal Caninon belül mini( mármint kistermetü kutyáknak), és azon belül Yorkie. Mindegy, bocsi a beszólásért.
2010. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

De nem KÜLÖN MINI YORKIKNAK VAN!

nincs is mini yorki és szerinted magamtól találtam ki??Az állatkereskedésben meg az interneten találtam..

De akkor nincs,minden esetre remélem van aki érti.

Ulsó:

Nagyon köszi. :)

2010. szept. 18. 11:27
 9/25 anonim ***** válasza:
figyelj..az a táp neve h Royal Canin Yorkshire Terrier Junior!!!!!!!!!!nincs ott az h mini!én nem láttam olyat még sehol..sztem elnézted
2010. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Igaza van a kérdezőnek! Írjátok be a google-ba!!!

[link]

2010. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!