Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismét rosszul van a kutyusom...

Ismét rosszul van a kutyusom szerintem. ötletek? Mit tehetnék? Nagyon izgulok, már várom hogy reggel legyen.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1043125-sos-a..


Ezt én írtam ma,de azt kihagytam hogy délután amikor a nappalinkban leugrott a kanapéról akkor az asztalba beverte a fejét,véletlen,és nyüszitett picit,de nem is az a lényeg,hanem irtam az első kérdésemnél hogy már jobban van,meg sétáltunk játszottunk,meg minden,de aztán aludt,még mindig alszik,és tesóm adott neki az fejére egy puszit,egy picit "erősebben" és nyüszített egyet,meg volt még hogy egy kicsit remegett,most nem tudom,egyébként ivott egy keveset,de evett száraz tápot sokat:),de egyébként nagyon izgulok érte,mert nemtudom,csak azért nincs jókedve mert a macska nem futott el hanem,ráugrott?és most depis? vagy mi? de akkor nem értem h egy ideig utána miért volt tök jól,sétáltunk meg játszottunk..nagyon izgulok,és féltem,most mit tegyek?ugye éjjel nem történik vele semmi baj? mert nagyon aggódó vagyok,és hát féltem,reggelre jobban lesz?ugye semmi komoly?:( félek elaludni is nehogy hányjon vagy valami:( segítség:(


2010. júl. 28. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi baja ne izgulj amikor megpuszilta tesód a fejét azért nyüszített mer előtte az aztalba verte és fájt neki vagy megijedt ilyenkor is előfordul.. sztem semmi komoly :)
2010. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írtam az előző kérdésedre, mérj neki lázat.
2010. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja reggelig!Olvastam az elöző kérdést is,és egy kis jégkrémtől se lesz baja,ha picit adtál csak neki!Hagyd nyugodtan aludni,és Te is feküdj le aludni...,esetleg hajnalban valamikor nézz ré ha felébredsz hogy van,de ne ébreszd fel,nyugi!!!!;)
2010. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
A csokifagyitól megállhat a szíve!!!
2010. júl. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Én is így jártam, a kutyám látott egy igazi élő macskát és megevett egy fél balaton szeletet, ez olyan traumát okozott neki, hogy 6 évre rá bele is halt... :))
2010. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tarts inkább halat.
2010. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, akkor miért nem orvoshoz viszed?
2010. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Ugye tudod hogy ez egy ÁLLAt ami 15 éven belül el fog pusztulni bármit is teszel? Készülj fel elölre, vagy nagy meglepetés lesz.

Beverte a fejét, lett egy púp, fáj neki ls ennyi.

2010. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

az én yorkim így pusztult el:((

a fagyi egy ilyen kutyus számára halálos!!

NEM KAMU!!!

az meg hogy beverte a fejét az csak rásegít...

2010. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:
51%

Már az előzőnél is megírtam: Látja, hogy a gazdi betegre izgulja magát és csak vele foglalkozik. Rásegít egy kis remegéssel.


A balaton szeletes válaszolónak üzenem: az én kutyám csak a milkát szerette. Rá is ment szegény 15 évesen. És még macskánk is van itthon!

2010. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!