Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy amstaff (amerikai...

Kaptam egy amstaff (amerikai staffordshire terrier) kiskutyat, hatodik hetes . Nevelesi tanacsokat, tippeket szeretnek kerni. Lent fojtatom?

Figyelt kérdés

(pl:milyen kajat adhatok neki, tejbe grizet szoktam adni, rizset adhatok ? a kolyoktapot meg nem nagyon eszi, ilyen korba kezdhetem a tanitast? (alapdolgokra kondolok :ul, fekszik, marad, labhoz.

Koszi a valaszokat!



2013. jún. 29. 08:44
1 2 3
 21/21 Staffbabe ***** válasza:
Nekünk is most lett amstaffunk,tenyésztőtöl hoztuk el,9hetesen törzskönyvvel,oltva chippelve,1 órás beszélgetéssel jó tanácsokkal.Nem tudom mennyiért vetted,de egy törzskönyves jó amstaff nem olcsó.Semmi gond nem lenne egy törzskönyv nélkülivel sem,de nem tudhatod van e valami olyan betegsége ami késöbbiekben gondot okoz.Vagy a gyenge idegrendszer.Nekünk az első kutyánk,gyorsan tanul,ül fekszik már tökéletesen megy neki.De ahogy megvan az utolsó oltása visszük kutyaoviba.neked is ajánlom(ha fajta tiszta,ha nem)Az etetésben pedig fontos a minőségi táp. Most alapozol,ennél a fajtánál különösen fontos a csonterősítés.Acana,és a brit tápok jók.
2013. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!