Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a csivava, haza talál?...

Eltűnt a csivava, haza talál? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, meg probálom röviden le írni a lényeget...

A lényeg az hogy eladtam a 2 és fél éves csivavám hely hiány miatt meg a munkám miatt sajnos nem tudtam szorítani rá időt..

és el adtam egy tőlem 172 km-re lakó embernek és le jött érte az egyik ismerőse, de 160 km re tőlem amikor el vitték meg álltak és ki nyitották az ajtót, a kutya pedig ki szaladt..... -.-

nem tudom minek nyitották ki..

de mivel én 160 km re lakom attól a helytől ahol elszökött elképzelhető h haza talál?

nem azért, mert vissza vinném ÉN magam vinném el az új gazdijának a csivit, csak hátha ide haza találna... ?! :/ :)


Csak értelmes válaszokat írjatok..

Köszi..


20/L


2013. jún. 29. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ha látta is volna az utat és megjegyezte volna,de egy autóból ez nehézkes lett volna egy kutyának ,egy csivava nem hiszem hogy ki bírna 170 km kutyagolást ez még Lassienek is nagy feladat volt
2013. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még az új gazdik településén befogadta valaki.ha nem történtek rosszabb dolgok vele addig de remélem hogy nem
2013. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog hazatalálni. Ne reménykedj. De ez már az új gazda problémája. Tegyen fel hirdetéseket a netre. Ha chipes akkor nagyobb valószínűséggel lesz meg a kutya.
2013. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Hozzad tuti nem talal haza.

Imadkozhatsz, hogy nem utik el, nem faljak fel a vadallatok, nem tepi szet egy nagyobb kutya...

Szerencsetlen kutya. Hogyan lehetett megvalni tole??

2013. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért menne hozzád haza, hogy ismét eldobhasd őt magadtól?
2013. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ja, es nyilvan chip-es, mert ugye az januartol kotelezo volt. Akkor esetleg ha valaki megtalalja, es nezet chipet, akkor teged fog hivni, mert gondolom, meg nem lett atiratva az uj tulajra a chip. De addig is feltehetned par helyre, hogy keresed, pl facebook, netboard, vagy a helyiseghez kozeli menhelyet hivd fel, hatha beviszi valaki.
2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
23%
Gondolom, nem vitted őt sétálni és nem tanítottad fegyelemre.
2013. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ne piszkáljátok már szegény kérdezőt, nem ő hagyta el a kutyát. Az új tulajok voltak bénák, innentől már az ő bajuk, de nyilván érthető, hogy a kérdező aggódik, hiszen 2 évig vele él a kutya.

Egyébként nem fog hazatalálni, 160 km nagyon hosszú út. Abban reménykedhettek, hogy valaki megtalálja, és elviszi leolvastatni a chipet, már ha van benne. Adhattok fel hirdetéseket, hogy eltűnt a kutya, hátha előkerül. Csak azt nem értem, hogy amikor elrohant a kutya, akkor nem mentek utána? Nem keresték, hívogatták, szólongatták, kérdezgették az ottaniakat, hogy nem látták-e a kutyát?

2013. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Mar ne haragudj, de nem csak ok a hibasak.

170 km-re nem adunk orokbe kutyat, mert hogyan ellenorzi, hogy hogy tartjak???

A masik: miert szallito box vagy ketrec nelkul vittek? Alap, hogy ilyen hosszu utra egy vadidegen kutyat abban szallitunk....

2013. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

23:27 neked kulon koszonom valaszod ! :) a tobbinek is koszi ..

Tudom h nem az en hibam h elszokott hanem az ujgazdi haverjae... de aggodom.. :(

Egyepkent menjen a fenebe aki azt irta h h volt szivem eladni kezt ev utan.

Pff hat h a .....?? Szivem az nemvolt eladni de nemvolt idom vele lenni.. szinte csak aludni jarok haza,, annyit dolgozom.. :/

Elhihetitek h nekem is jobb lett vna ha maradhat ... es nem is voltam itthon mikor jottek erte.. pedig ejfel elott volt es en meg fel 1kor erek haza.... :( gonndolkoztam h le megyek arra kocsival es hatha arra lesz... de ki tudja merre szaladt... :((

2013. jún. 30. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!