Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a csivava, haza talál?...

Eltűnt a csivava, haza talál? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, meg probálom röviden le írni a lényeget...

A lényeg az hogy eladtam a 2 és fél éves csivavám hely hiány miatt meg a munkám miatt sajnos nem tudtam szorítani rá időt..

és el adtam egy tőlem 172 km-re lakó embernek és le jött érte az egyik ismerőse, de 160 km re tőlem amikor el vitték meg álltak és ki nyitották az ajtót, a kutya pedig ki szaladt..... -.-

nem tudom minek nyitották ki..

de mivel én 160 km re lakom attól a helytől ahol elszökött elképzelhető h haza talál?

nem azért, mert vissza vinném ÉN magam vinném el az új gazdijának a csivit, csak hátha ide haza találna... ?! :/ :)


Csak értelmes válaszokat írjatok..

Köszi..


20/L


2013. jún. 29. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En irtam, hogy miert adtad el, es nem megyek a fenebe.

Mas is dolgozik, es keveset van otthon.

Lehetett volna keresni befogadot csaladon belul, vagy a kozelben, de van nagyon komoly csivava fajtamento egyesulet is, nekik is szolhattal volna, ok biztos, hogy jo helyre adtak volna oda, nem mondjuk szaporitohoz....

Minek kerdezel, ha bajod van az oszinte valasszal??

Amit irtam, mind megtortenhet a kutyaddal: egy eddig lakasban tartott kutya elveszik.... eluthetik, mas kutyak megtamadhatjak

2013. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Haza találni nem fog, annyit tehetsz, hogy felhívod a menhelyeket és leadod a chipp számát így rögtön értesítenek ha magtalálták. Tedd fel netre is, hogy elveszett nagyon sokan ha találnak kuyát végig nézik a netes oldalakat (nekem így lett meg a kutyám) és a környéken plakátokat kellene kirakni.
2013. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..
2013. júl. 7. 19:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Meglett a kutya?
2014. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!